Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok ez hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ez hátrány lehet? Főleg lányok válaszát várom

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves fiú vagyok. Megszeretném kérdezni ,hogy esetleg gátolhat e párkeresésben ,hogy nemzeti érzelmű vagyok?Nem az az átlagos mostani fiatal vagyok aki rózsaszín pólókat vesz fel meg zselézi a haját. Én úgy gondolom ,hogy normális az öltözködésem , csak néha odabiggyesztek mondjuk egy piros fehér zöld karkötőt vagy rovásírásos dolgokat, vagy épp egy tarsolyt pl [link] Szóval szerintetek (főleg lányokat kérdezem) ez gátolhat?
2009. szept. 26. 15:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

hát én a szó minden lehetséges értelmében abszolút normális lánynak tartom magam. éppenséggel nem jönnek be az olyan srácok akiken rózsaszín póló van és zselézik a hajukat. bár semmi problémám nincs velük, csak nem az eseteim. de nekem nem túlzottan imponálna ez a hungarista külső. szóval akár mondhatjuk azt is, hogy nálam igen, gátolna. sajnálom , ez van, megmondom őszintén, én ennél inkább kozmopolita felfogású vagyok és egy hasonlón kozmopolita srácnak nagyobb esélye lenne nálam. de azért nem valami nagy hátrány ez a "nemzeti érzelműség" nálam sem, csak nem igazán értem mire jó ez az egész, én is magyar vagyok (habár sajnos soha nem éltem Magyarországon), büszke is vagyok rá, de nem érzem szükségét hogy ezt mások orra alá dörgöljem folyton mindenféle jelképeket magamra rakva.

nade azért annyit hozzátennék, nem akarlak kiábrándítani, de ez a hungarista jelképekkel rohangálás is simán beletartozik az "átlagos mostani fiatal" stílus kategóriába. egy tucat ilyen embert ismerek csak úgy random, pedig nem vagyok ilyen túlzásba vitten "nemzeti érzelmű" mint te. szóval megnyugtatlak, te bizony egy átlagos mai fiatal vagy. ahogy én is meg még sokan mások. mi ebben a rossz tulajdonképpen? az átlagos? a mai? vagy a fiatal? én nem érzem úgy hogy ezek közül bármelyik is negatívum lenne.

20/L

2009. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem fontos hogy tiszteld a hazád... HA ezt az öltözködésedben tükrözöd az nem baj, de ne vidd tulzásba... Egy póló vagy egy karkotő nembaj de én speciel azokat nembirom akiknek a táskájuktol kezdve a zoknijukig pirosfehérzöldek. Remélem segitettem;)
2009. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

hááát... nem tudom.

nekem sose jött be, ha valakinek az öltözködésén látszik pl, hogy milyen zenei stílusú

ez is hasonló dolog

hogy nemzeti érzelmű vagy, az nem kizáró ok

de szerintem a ruhában inkább legyél laza elegáns, attól még a gondolkodásod megmarad és ha tetszel egy lánynak, akkor az, hogy nemzeti érzelmű vagy nem lesz egyáltalán hátrány

sok sikert a csajozáshoz!:)

18/L

2009. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2009. szept. 28. 18:18
 25/28 anonim ***** válasza:
öszintén szolva én inádom az ilyen fiukat:) hogy hátrány-e? normálsabb lányoknál elöny..ezen ne rágódj..:)
2009. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"én is magyar vagyok (habár sajnos soha nem éltem Magyarországon), büszke is vagyok rá, de nem érzem szükségét hogy ezt mások orra alá dörgöljem folyton mindenféle jelképeket magamra rakva."


Hát ez az, kedves, hogy nem éltél itt, ezért nem tudod miért van sokunkban az az érzés hogy ki kell mutatni, de innen Magyarországról hidd el másképp gondolnál sok minden te is....Nem mondanám hogy feltétlenül ez mindig csak a divatról szól. Divatról szól a zselés fej, a koptatott farmer, a fésű, a dezodorok meg tudom is én még mik.

Mellesleg ez az öltözet HAZAFIAS öltözet, nem hungarista, mert a hungaristák Szálasi hívei voltak a 20. század első felében, a hungarizmus magyar nemzeti szocializmust jelent, és szerintem 90% egyszerű nacionalista, nem hungarista. Bár én hungarista vagyok :P

És most tényleg hogy hátrány-e, hát a kozmopolita lányoknál nagyon, rám is sok lány nézett már úgy mint egy gyilkosra, kicsit sz.r érzés is amikor az útszéli csöves putris cigányokkal meg jópofiznak, bár nem irigylem, ilyen lány a fenének kellene!

2009. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
én annak vagyok a híve hogy miért ne lehetne felvenni egy Árpád-sávos pólót...én nyugodt szívvel felveszek egyet mert ez számomra egy jelkép.szerintem a normális lányoknál biztos nem lesz hátrányod belőle... :)
2009. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Inkább előny. Csak ne alkudj meg, olyan lányt keress, aki olyan mint Te.

Lennél csak 10 évvel idősebb, lecsapnák rád :) !

2011. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!