Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok ez hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ez hátrány lehet? Főleg lányok válaszát várom

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves fiú vagyok. Megszeretném kérdezni ,hogy esetleg gátolhat e párkeresésben ,hogy nemzeti érzelmű vagyok?Nem az az átlagos mostani fiatal vagyok aki rózsaszín pólókat vesz fel meg zselézi a haját. Én úgy gondolom ,hogy normális az öltözködésem , csak néha odabiggyesztek mondjuk egy piros fehér zöld karkötőt vagy rovásírásos dolgokat, vagy épp egy tarsolyt pl [link] Szóval szerintetek (főleg lányokat kérdezem) ez gátolhat?
2009. szept. 26. 15:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Csak ízlésesen. Attól, hogy nemzeti érzelmű vagy (nekem a hungarista szó amúgy jobban tetszik, meg rövidebb is) lehet normális embernek kinézni. Oké, hogy szereted ha látszik rajtad a gondolkodásod, de ne ordítson mások pofájába (ezekre a fekete trianon pólókra meg lób@szó surranókra gondolok).
2009. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Én nemzeti érzelmű vagyok. Határrevíziót akarok, csak magyar emberekből álló becsületes politikusokat, a cionisták hatalmának megtörését.


De nem vagyok hungarista akkor sem, ha az rövidebb szó.

Szebb jövőt.

2009. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Mint ahogy írtam is ízlésesen öltözködök nem vagyok igénytelen, nincs Fekete trianon felirattal ellátott pólóm, se bakancsom.
2009. szept. 26. 18:08
 14/28 anonim ***** válasza:
Szia,én is nemzeti érzelmű vagyok és én is ilyet akarok venni.Szerintem ez nem hátrány,sőt van akinél előny:))
2009. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Amíg Te így érzed jól magad, addig egyáltalán nem hátrány. Annak akinek ez nem tetszik, az egyszerűen úgysem illene hozzád...
2009. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

És most egy bakancs miért tolakodó? Télen a szakadó hóban ti edzőcipőben jártok talán? Amúgy én is ilyen fiú vagyok, mellesleg bakancsba járok, bomberben és a normálisabb lányoknál nem láttam hogy hátrány lenne, amelyiknél meg igen, annak az agyi képessége is annyi csak, menjen és szivjon libsi v cigóf.szt. Bocs, keresetlen, de ez a véleményem.

22/f

2009. szept. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom tolakodónak , egyszerűen én nem hordok , nem szeretem ennyi :)
2009. szept. 27. 01:21
 18/28 anonim ***** válasza:
Ha normális értelmes lányról van szó, akkor ez nem lehet akadály. Nekem is van Warrior-os kapucnis pulóverem, pólóm és nagyon tetszett eddig mindenkinek.(legalábbis ezt mondták). Egyéb kiegészítőket is hordok(pl: árpád sávos csuklószorító, székelyes karkötő, gárdás-nyaklánc, trianon emlékgyűrű). Arra viszont mindig figyelek hogy egyszerre csak egy ilyen legyen rajtam.
2009. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
igen gáz
2009. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Magyar vagy büszkén viseld nem erről van szó mind1 xĐ

na szóval Nekem bejön nagyon is (:

Aaaaa pláza cicák kilőve. a rocker csajoknak 'tuti' bejön jahh meg azoknak a lányoknak akik 'nemzeti érzelmüek' :DDDD

17/L

2009. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!