Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom bizonytalan abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom bizonytalan abban, hogy én vagyok a nagy ő neki, és ettől meg ezért én is bizonytalan vagyok, hogy vele maradjak e, akkor mi megoldás?

Figyelt kérdés

mert lassan megöregszem és félek éveket elpazarolni.

29 vagyok N, a párom 32.

ő azért bizonytalan, mert én mindent megadok neki, és így nem kell értem harcolnia és így nincsenek benne szenvedélyes érzelmek, hogy megkérjen.

én meg nem tudom, hogy női praktikákkal kellene érzelmeket kicsikarnom?

nagyon szeretrm őt, de meddig kell várni, hogy lássam tervei vannak velem?

őt nem akarom erről kérdezni, mert nem nekem kellene szerintem felhozni a házasság témát nő létemre..

nos?


2010. júl. 10. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress mást, csak pazarlod az éveid ha házasságra vársz.
2010. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a legjobb megoldás az lenne, ha lenne a párodnak egy haverja, akivel teis jóba vagy, és ha épp elmennek együtt sörözni vagy valami hasonló "gyülekezés" akkor megkérdezné, hogy te vagy-e a nagy ő számára...:D
2010. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ja :)

a kérdés az lett volna, hogyan lehetne megszüntetni a bizonytalanságot egy kapcsolatban, arról, hogy mit akarunk a másikkal

2010. júl. 10. 23:53
 4/5 A kérdező kommentje:

előzőt csak az elsőnek írtam.

amúgy 100% hogy társaságban is azt mondaná, nem tudom.

mert már családtagok is poénkodtak a házasságunkról(ha lenne, milyen lenne), ő meg csak nevetett a poénokon és ennyi.

2010. júl. 10. 23:55
 5/5 A kérdező kommentje:

23:52-es

ezt miből gondolod? írj légyszi

2010. júl. 10. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!