Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok manapság a magas fenntartá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok manapság a magas fenntartású nő?

Figyelt kérdés
[link]

2013. ápr. 21. 17:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
juj vita téma
2013. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem azért. De sokaktól hallom, hogy "jajj, minden csaj a pénzre utazik!"

Másoktól meg: "van pénzem, közben mégse kellek egy lánynak sem..."

2013. ápr. 21. 17:37
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a probléma, hogy a nő nem akarja kifizetni a saját kávéját meg ajándékot vár a születésnapján, hanem hogy egyre több a pénzéhes p*csa, akik kocsival cipeltetnék magukat, minden este étteremben ennének, a legdrágább bort innák és elvárnák, hogy a faszijuk luxusnyaralásokra vigye őket. Számomra ez a magas fenntartású nő. Ja és sok van belőlük sajnos.
2013. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Sok lány a pénzre utazik.De azok a felső rétegek között utaznak.

Akiknek meg van pénzük azok csak azt hiszik azzal könnyű megfogni egy nőt.

Pedig nem az kell hozzá

2013. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%

Nemhogy nemszégyen magas fenntartásúnak lenni, azok a nők akire ráragasztják büszkék kellene, hogy legyenek rá, hogy ők azok. Egy nőnek mindig kell, hogy legyenek elvárásai, persze normális keretek között.

Tényleg vitatéma, majdnem összevesztem magammal.

2013. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

3-as az már túl magas fenntartású nő..

De valamennyit minden nő el kell, hogy várjon. És most beszélgethetnénk az udvarlásról, az is egy bizonyos elvárás.

2013. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
én múltkor kiszámoltam, ha a lakhatási költségeket nem nézzük akkor egy vidéki nagy igényű csaj alaphangon 150 000-be van, és akkor finoman fogott a tollam! de hát ez van, egy nagyköbcentis suv fenntartása is sokba van...
2013. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
én nem tudom,ti hol éltek. az én környezetemben minden 3.ember családja nyögi a devizahitelt, lassan ott tartanak, hogy örülnek, ha emberi életszínvonalat tudnak kihozni a lehetőségeikből. minden lány dolgozik, vagy tanul,hogy kapja az ösztöndíjat, nagyon megbecsülik a pénzt, nem csak a sajátjukat,hanem a párjukét is. a legtöbbnek már az is kellemetlen, hogy a párjuk kifizeti a kólájukat. persze lehet, hogy én vagyok nagyon elvágva a ti világotoktól.
2013. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
#8: Lehet felétek telket kapni? Mert akkor oda megyek csajozni. Ott legalább értékelnék :)
2013. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%

"minden lány dolgozik, vagy tanul,hogy kapja az ösztöndíjat, nagyon megbecsülik a pénzt, nem csak a sajátjukat,hanem a párjukét is. a legtöbbnek már az is kellemetlen, hogy a párjuk kifizeti a kólájukat. persze lehet, hogy én vagyok nagyon elvágva a ti világotoktól."


Hol élsz? Odaköltözöm!

2013. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!