Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány az osztályomban de hogy hódítsam meg?

Figyelt kérdés
(12/F) 5 éve bele vagyok zúgva ebbe a lányba de nem tudom hogy mondjam el neki hogy szeretem mivel félek hogy elutasít mivel más nemzetiségű vagyok.De ha merném akkor se tudnám mivel nagyon sok barátnője van és mindig vele vannak.Mondjatok néhány tervet hogyan tudnánk kettesben lenni és hogy mit mondjak neki.Normális válaszokat kérek.

2013. ápr. 29. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Addig nem kéne elmondanod, amíg nem vagy benne biztos, hogy nem utasít el. Kezdj el vele beszélni általános dolgokról, kérdezz tőle bármit a suliról esetleg.. aztán ha látsz rá esélyt, hogy akár kölcsönös is lehet akkor mondd el neki. Csak hívd el valami nem túl extra helyre és mondd:)
2013. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mit csináljak barátnőivel?
2013. ápr. 29. 14:47
 3/6 anonim válasza:
Nos,a barátnőket elég nehéz lerázni,ezt én is tapasztalom.Nekem is aki tetszik folyton lányokkal van fiúkkal szinte nem is beszélt, úgyhogy elkezdtem a barátnőivel barátkozni és így hozzá is közelebb kerültem.Illetve ami jó volna ha nagyjából egy irányból mennétek suliba,mert akkor megkérdezhetnéd, hogy nincs-e kedve veled jönni,nekem bejött.De összeségében csak próbálj természetesen közeledni a társaságukhoz,havert is megkérhetsz,ha félsz egyedül és így lassan közel kerülsz hozzá és onnan majd azért látni fogod,hogy hogy viselkedik veled és ez alapján kitalálhatod, hogy hogy tekint rád. :)
2013. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ja és 15 vagyok
2013. ápr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó lesz így csak mit mondjak neki vagy mit csináljak?
2013. ápr. 29. 17:38
 6/6 anonim válasza:
Kezdetnek semmi nagyszabású dologról nem kell beszélgetni, csak szimplán dumálni általános dolgokról,kb mintha egy haverral beszélgetnél,meg biztos a ti osztályotokban is vannak témák azokat is fel lehet hozni,szóval csak egyszerű beszélgetés. Meg aztán ez nagyban függ a csajtól is,más témák érdekelnek egy csendest és mást egy hangost.(Konkrét példát nem akarok mondani,mert nem ismerlek titeket)Ja és amúgy ami a nemzetiséget illeti, ne törődj vele, a normális embereket nem érdeklik az ilyenek,nekem van vietnámi,cigány,japán,ukrán barátom is és ha kinézel az utcára láthatod,hogy sok olyan pár van akik különböző nemzetiségűek :)
2013. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!