Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire érdemes leszólítani egy lányt szemezés nélkül?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég necces.A sikernek kicsi az esélye.
2013. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer élsz, próbáld meg. Maximum elküld. És? :)
2013. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 órára.
2013. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Lehet, hogy csak azért nem szemez veled, mert nagyon szégyenlős. Mint pl. én.
2013. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni. Velem még senki sem szemezett, mert rettenetesen csúf vagyok, mégis leszólítottam már nem egy lányt. Mondjuk egyikből sem lett semmi, de nem is csodálkozom rajta.
2013. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan próbáld meg, komolyan :)

Ma is láttam buszon egy nagyon helyes srácot,de nem mertem vele szemezni,ugyanis félénk vagyok kissé :) inkább csak próbálgattam,de mindig megkérdezem magamtól h egyáltalán engem néz e xD

Úgyhogy csak hajrá...csak elõnye van ! 18L

2013. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha megpróbálod, legalább elmondhatod, hogy nem vagy beszari :D, mellesleg, ha nem egy paraszt bunkó, vagy a barátnői előtt menőző gyökér akkor, még talán kedves is lesz egy picit :)
2013. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak így érdemes. Legalábbis én csak így ismerkedtem.
2013. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!