Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire számít az arc?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít az arc? Nektek még nem volt olyan, hogy valakinek nagyon ellenszenves volt a tekintete, és ezért nem akartatok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Ma véletlenül rábukkantam egy idióta idézetes oldalra, és teljesen ledöbbentem, hogy a korosztályomnak(17-18 évesek), meg a kicsivel fiatalabbaknak(14-15 évesek) mi a szép.

A szép, mosolygós, kedves tekintetű, de nem fullos csajokra jött 30-50 like, míg a derékfájós kiskacsa műcsajokra 140. o.O A nem fullos lányokat ne bányarémnek képzeljétek el, én személy szerint nagyon szépnek tartom őket. Annyi, hogy ha festve is van a hajuk, nem arra a divatos világos szőkére vagy éjfeketére(amelyek szinte már természetellenesen festenek), na meg nem volt rajtuk 10 kiló vakolat.

Míg a derékfájós kiskacsa olyan flegmán nézett, mintha minimum ő lenne az Isten, mert hát "KI VAGYOK, MI VAGYOK, FELSŐBBRENDŰ VAGYOK!"


Mi kell a fiúknak? Tényleg az ilyenek lennének a befutók?


Ne értsetek félre, nem az extrém külsővel van a bajom, hanem azzal a flegma, szinte már ijesztő, TASZÍTÓ tekintettel. Hihetetlen, hogy ezek közül a lányok közül milyen kevesen képesek igazi, kedves lány módjára mosolyogni.


Nekem egy srácban sokkal fontosabb az arc, mint a test.

17/L


2013. ápr. 29. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát,aki nem vonzó..és megakarna mászni.. biztos lelökném magamról..:)

Akkor is tetszene a fiú,ha az arca szép lenne de a teste meg mondjuk pufis?

2013. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hajjajj sok ellenszenves képű emberke volt már, de az egy totál alap arra hogy oda sem megyek
2013. ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem fontos és utálom az ilyen folyton fitymáló arcot.
2013. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!