Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen gyerekes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen gyerekes, miért reménykedem még mindig abban, hogy valahol van egy lány, akinek én vagyok az esete külsőre, amikor nyílvánvalóvá vált már, hogy ritka ronda fattyú vagyok külsőre?

Figyelt kérdés
Minden rossz a testemben, a fejem is ronda, a testem is szar, nem vagyok elég magas, nem vagyok testes sem, se kigyúrt. Mégis akárhányszor kilépek az utcára, abban reménykedem, hogy majd valamelyik lány szemez velem vagy rám mosolyog, esetleg le is szólít, hogy szívesen megismerne. Olyan jó lenne már végre érezni, hogy én is tetszem egy lánynak, de úgy látszik tényleg ronda lehetek, mert semmi csoda nem történik. Ha én szólítottam le lányokat, akkor is látszott, hogy nem vagyok az esetük, hogy nem is érdeklem őket, talán egy-két kivétel volt igazából, de ők is csak barátkozni akartak velem, vonzódni nem képesek hozzám a csajok én úgy érzem. Van egy olyan sejtésem, hogyha kisebb orrom lenne akkor jobbak lennének az esélyeim, de talán még ennél is nagyobb előny lenne, ha legalább 180centi magas lennék, nem egy kerti törpe. Talán ez az alacsony, kifiús termet a legnagyobb átok a csajozásban és az életben. Az ilyen típusú fiúkhoz úgy látom egyetlen egy lány sem képes vonzódni.

2013. ápr. 29. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
De, képes, csak nem a külső alapján. Ha előnytelen a külsőd, akkor ne azzal akarj csajozni, hanem a személyiségeddel. Ne utcán szólíts le csajokat, hanem járj inkább társaságba, fokozatosan ismerd meg őket, úgy sokkal több esélyed van.
2013. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nos én speciel ugyen ebben reménykedem, csak én lány vagyok. Egyet értek az előttem szólóval, de még azt is hozzá tenném, hogy, előfordulhat, hogy valakinek épp úgy vagy az esete, ahogy vagy. Én épp egy olyan fiúba vagyok szerelmes, aki a barátnőim szerint nem épp egy álom pasi, de nekem az és úgy tetszik, ahogy van. :) Sose add fel a reményt és legyen önbizalmad, mert az mindennek a kulcsa!!
2013. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Idővel majd benő a fejed lágya...
2013. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg ez a legnagyobb átok az életben, nem az, hogy másoknak mondjuk ennivaló se jut, meg tető a fejük fölé, de ááá, neked tényleg szörnyű sorsod van.
2013. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es, úgy bírom az ilyen elterelő szövegeket. Ha te sem tetszenel senkinek sem, de ez lenne a legnagyobb vágyad, akkor neked is az lenne a legnagyobb problémád, ami nekem. Aki éhez, annak meg az. Most róalm és az én kérdésemről, problémámról van szó, nem más bajáról. Egyébként, ha megnyugtat mi is szegények vagyunk, számla épp kijön...
2013. ápr. 29. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak néha már elpattant valami, amikor az 500 milliomodik ilyen kérdés jön erre az oldalra, mert mindenki imád nyafogni. Aki rondának gondolja magát, az is lesz, belül is.
2013. ápr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok lóvé, és fekete Bömös nélkül ne reménykedj ilyesmiben - csak magadat kínzod vele SZVSZ.

Leginkább olyan lányok vannak, akiknek gazdag, sportkocsis pasik az esetei, legyen az ronda vagy jóképű.

2013. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeret, szépnek lát, nem gondolom hogy olyan csúnya lennél, sőt! a külső és a belső együtt alkotja a szépséget, aki rossz természetű annak előbb észreveszik a testi hibáit, mint annak aki kedves.
2013. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!