Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok szerintetek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok szerintetek mi lehet a gond velem, miért nem kellek a lányoknak? Ti mit gondoltok ezek alapján rólam, tényleg csúnya vagyok vagy valami más lehet a gond, hogy sikertelen vagyok a lányoknál?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkodm már ezen. Sok lánynál próbálkoztam, többnyire úgy láttam, hogy a külsőm miatt utasítanak el, de aztán mégis láttam csúnya fiúkat is szép barátnővel és nem a pénzesekre gondolok és ez valahogy összezavart teljesen. Főleg, ha arra gondolok vissza, hogy középsuliban is voltak jelek arra hogy legalább 2 szép lánynak bejöttem, csak épp féltem lépni akkor még, nem olyan volt, mint most. Nem mertem próbálkozni náluk, de például olyat csinált az egyik szép csaj, hogy gyakran fordult hátra utánam, ha meglátott, egyszer még rám is mosolygott. Aztán volt, hogy a barátnője látott meg és ő meg folyton nevetgélt, hangoskodott, meg mintha jelezte volna a szép csajnak, hogy látott engem, nekem úgy jött le ez. Aztán volt egy másik szép csaj, ő meg osztálytársam volt és hát egyszer nyíltan rákérdezett, hogy van-e barátnőm meg máskor egy másik csaj valamit modnott neki és felém mutatott, valami olyasmi volt alényeg, hogy mondjon már el valamit nekem. Persze sosemt udtam meg, hogy a két szép lánynak valóban bejöttem-e, de lényegében ez a két eset, ahol tényleg úgy tűnt, hogy tetszem szép lányoknak, illetve volt még egy a közeljövőben, amikor buszon szemeztek velem szép lányok, az egyikőjük megy nyíltan engem bámult egész úton, egy másik meg hátra fordult buszon és aztán valamit súgdolóztak a barátnőjével meg kicsit nevetgéltek. Az a fura, hogy amikor én próbálkozom be ismeretlen szép vagy nem túl szép lányoknál, akkor meg folyotn lekoptatnak vagy csak havernak akarnak legjobb esetben is. Nem érten én ezt, bár talán okosabb lennék, ha be mertem, be tudtam volna próbálkozni azoknál a lányoknál, akik szemeztek is velem vagy egyéb jelet adtak előzőleg, de sajnos mindig akkor történ, amikor nem volt erre időm és lehetőségem, mert nyílván ilyenkor siet az ember a dolgára és nem ér rá leszólítgatni lányokat, még, ha valóban tetszettem is nekik, bár a fene se tudja, mert mióta leszólítgattam szép lányokat, egyiknél sem éreztem, hogy bejönnék neki külsőre, kezdem úgy érezni, hogy túl ronda vagyok, sajnos volt lány, aki konkrétan az orrom miatt kigúnyolt és ez is totál összezavart, mert máskor meg olyan jeleket kapok, hogy talán tetszem egy szép lánynak, aztán mégis nyíltan szép lányoktól eddig csak a gúnyolódást kaptam meg. Facebookon is van, hogy rám írnak lányok, de ők nem valami vonzóak a számomra és valahogy csak az ilyen lányok találnak meg ott is, én meg nem akarom megbántani őket, így adok esélyt az ismerkedésre, egy ilyen lánnyal randiztam is, nem volt az esetem, de rendes volt meg minden, sajnos vonzódni nem tudtam hozzá, végül ő maga akarta, hogy csak barátok legyünk. Azóta tudom, hogy nincs értelme olyannal erőltetni egy kapcsolatot, aki nem vonz már külsőre sem. Egy kapcsoalt alapja a szexuális vonzalom, aztán a jellem is nagyon fontos persze. De azt nem értem, hogy miért nem találok olyan számomra vonzó, szép lányt, akinek én is bejönnék, miért csak az olyan csajokat fogom ki, akiknek nem vagyok az esete, ha más szép csajok meg elég fura jeleket adnak időnként. Például az is fura volt, mikor jött velem szemben egy szép csaj, talán még kicsit magasabb is volt tőlem és amint meglátott elkezdte simítgatni a haját, meg így hirtelen lefelé maga elé nézett, ahogy elmentünk egymással szemben, egymás mellett, mintha zavarba jött volna és hát ez is fura, mert szerintem egy szép csaj nem szokott zavarba jönni egy ronda fiútól vagy tévednék? Kérlek segítsetek már fogalmam sincs mi van most akkor? Van-e jogom vonzó barátnőhöz vagy tényleg elégedjek meg olyan lánnyal, akihez nem tudok vonzódni külsőre, de jellemre legalább megfelelőnek tűnik? Vajn csúnya fiú vagyok vagy helyes, már ezt sem tudom eldönteni. Olyan zavaros minden. Köszi előre is, aki elolvasta és próbál segíteni! Én már lassan beleőrülök ebbe!
2013. ápr. 30. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Akármennyi a betű, a külsőd csak képről fogjuk tudni megítélni. Ha küldesz egyet, megmondom, hogy szerintem milyen, de ez is csak egy vélemény a többmilliárdból.

2. Ha már ennyit írtál, a korod beleférhetett volna.

2013. ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem minden a külső.. hiába helyes egy srác ha unalmas, és idióta.. sztem a kisugárzásodon vagy maga talán h nem mersz lépni.. félénk fiúk általában nem érdekelnek mert ők 'unalmassak' .. szóval ink ezen változtass
2013. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idõs vagy?
2013. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rebusska válasza:

Figyelj hány ronda srácnak vannak gyönyörű barátnői?!Neked is úgyanúgy van esélyed! és hidd el ha egy lány elkezdi a haját simitgatni meg hasonlok az esetek90%-ban zavarban van.Legyél egy kicsit bátrabb és több önbizalmat!Egy lányt sose kezelj le mert az

!!


bukta bukta

2013. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
küldj képet és megmondom a véleményem
2013. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!