Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány éves kortól van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól van az, hogy a fiatal csajok már nem a külső szerint ismerkednek fiúkkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, engem elutasítanak, mert nem vagyok helyes szerintük, pedig én nem érzem khogy ronda lennék, sőt. Szerintem a tini csajoknál valamiért nagyon magas a mérce, felszínesek és csak a külsőt nézik.
2013. ápr. 30. 18:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30 környéke elvben. Igaz akkor meg móka vége, mert mindenáron gyereket akarnak majd tőled.
2013. ápr. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Biztos vannak olyanok is akik ugyan úgy a külsőt nézik, és mégis összejönnének veled.... mert nem mindenkinek ugyan az, csak nincs szerencséd hogy pont azok a lányok vannak a társaságodban, másfelől meg sok olyan van köztük is akik normálisak, tudod én is kerülhetnék olyan társaságba hogy több csini csaj is azt gondolná rólam hogy milyen helyes vagyok, meg olyanok közé is akiknek meg lehet hogy nem lennék az, millió lány van, néhány lányból semmit nem lehet lekövetkeztetni semmit.....
2013. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Aki tizenévesen csak a külső érdekelt, az később sem változik, szerintem.
2013. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
En 14 leszek par honap mulva es en igen is belso alapjan szeretek bele egy fiuba. A mostani fium (o az elso es 1,6 eve tart idaig a kapcsolatunk) sem annyira helyes masok szerint es en nem is azert szerettem bele ahogy kinez.
2013. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Utcsó: C betűs átlagpolgárok vagytok? Mert akkor nem is csodálom, egy C betűs nincs aki jól nézne ki :D


meg ott más miatt is gyorsan kell házasodni. Legyen gyerek hamar, jöjjön a segíjke

2013. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak már annyira unom, hogy minden nekem tetsző lny, akinek küldtem képet facebookon eltűnt vagy megírta, hogy nem vagyok helyes és letiltott stb. Nem igaz, hogy sehol egy lány, akivel kölcsönös a testi vonzalom. Mintha egy csajnak sem tetszenék. :(
2013. ápr. 30. 19:00
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem 35 körül de akkor is elcsábulnak, ha egy jobb pasit találnak.
2013. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Először a külső, aztán 30 körül már az egzisztencia, és a családalapítás.
2013. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

85 fölött már leszarjál a külsőt.

Vagy, ha milliomos vagy, akkor sem kell fosni.

2013. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30 körül már rohadtul öregek a családalapításhoz. Akivel érdemes valamit kezdeni az 25 körül már normális. A harmincasokat pedig párszor meg kell dugni, aztán ki kell őket dobni a francba, másra már nem jók.
2013. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!