Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy a mai fiatal csajok túl szigorúan ítélik meg a fiúk külső adottságait?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy sok fiatal lány, főleg a tinik csúfolnak, gúnyolnak ki fiúkat, nevezik őket, rondának. De mi van, ha ez nem is a valóság, hanem ezek a srácok inkább csak átlagosak és nem is csúnyák, csak náluk van magasan a mérce, túlságosan válogatósak?


Fura, mert én is mindig rondának tartottam magam, de néha, mint például ma is belenéztem a tükörben és nem is láttam csúnyának magam, sőt kicsit bájosnak, van a szemeimben is valami szép, elég ritka, ilyen zöldes szerű szemeim vannak, bár kicsit kékeszöld vagy milyen, igazán sosem tudta senki sem. Volt, aki zöldnek mondta, volt, akik kékeszöldnek. De nem is ez a lényeg, hanem, hogy én már megkaptam pár csajtól, igaz ezek ilyen nagyon szép csajok voltak, hogy én ronda vagyok vagy nyomi, vagy csak úgy beszólt csaj, hogy hehe, mekkora orrod van és vihorászott hangosan, pedig nem is ismertem a csajt. Bár voltam olyan hülye leszólítani még azelőtt, mert reméltem ő rendes lány, de tévedtem. Aztán olyan is van, hogy csak facebookon látnak ilyen jó csajok képet rólam és a többségük eltűnik vagy tilt, de volt olyan, aki ott is megírta, hogy de nyomi vagyok vagy ronda. Ott is nevetgélnek. Aztán fura, de a nem túl szép csajok közül volt már olyan, hogy rám írtak, lájkolták a képeimet és azt írták, hogy helyes vagyok. Ez is elgondolkoztatott. Bár nekem nem eseteim ezek a lányok, talán kettő volt köztük, aki bejött volna külsőre is, de a többségük egyátalán nem esetem, de jól esik, ha dícsérnek persze, főleg hogy önbizalmam már úgysincs a külsőm miatt.


2013. ápr. 24. 22:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai világ ilyen téren is másképp működik már. :/
2013. ápr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Undorító ami itt megy manapság...Aki nem helyes az már dögölhet is meg...De oké,nem is az a gond hogy felszínesek a csajok hanem az hogy hihetetlenül bunkók.Vígasztaljon az a tudat hogy vissza kapják ezt a helyes pasiktól,azok majd tönkre teszik a lelkivilágukat,mert ez kell nekik
2013. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerinted lehetséges, hogy a mai fiatal srácok túl szigorúan ítélik meg a lányok külső adottságait?


" Aztán fura, de a nem túl szép csajok közül volt már olyan, hogy rám írtak, lájkolták a képeimet és azt írták, hogy helyes vagyok. Ez is elgondolkoztatott. Bár nekem nem eseteim ezek a lányok, talán kettő volt köztük, aki bejött volna külsőre is, de a többségük egyátalán nem esetem"


Ugyanez pepitában. :)

2013. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A lányok igényesebbek, válogatósabbak külső terén, ennek genetikai okai vannak. A férfinek is a legszebb nő kellene, de ha nincs kéznél, beéri a kevésbé széppel is.


A "túl igényes" nézőpontok kérdése. Attól függ, honnan közelíted meg.

De vigyázz, mert sok lány néha épp azt "rondázza le" aki nagyon bejön neki!


Nehéz ügy, mert elbeszél egymás mellett a két nem.

Sok pasi nem fogja fel, hogy nem tetszik, annak ellenére nyomul, hogy a lány kedvesen visszautasította. Ez is kiválthatta a lányokból a zsigeri durvaságot.


De ők meg nem ritkán leszólják a számukra kívánatos egyedeket is, mert rájöttek, hogy ez a leminősítés egy jól beváló pasizó stratégia. Azok után fognak a fiúk futni, aki ilyen száj huzogatós, igényes, kritikus szemmel méregeti őket, nem azok után, akinek a mezei Palkó is egy adonisz.

2013. ápr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Annak függvényében rondáznak le valakit, hogy az illető milyen érzelmeket vált ki belőlük. Rondának tarthatnak egy átlagosnál jóképűbb, magas srácot is, ha pl. folyton búvalbaszott, görnyedten jár, határozatlan és negatív a kisugárzása. Nem ténylegesen ronda, csak nincs jobb szavuk a csajoknak arra, hogy rosszul érzik magukat egy ilyen srác társaságában, ezért lerondázzák.


Sok kevésbé jól kinéző, alacsony srác meg közben válogathat a csajok közül, ha magabiztos és jó kiállású. Láttam pár épp elég példát erre is.

2013. ápr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5 ez fordítva van.


A helyesség függvénye a többi is.

Látok sok idétlen, élhetetlen fiút, akiknek szép az arcuk és a csajok szeretik őket. Cukik, aranyosak, járnak is velük. Szex, kapcsolat, minden. Nem baj, ha meg se mer szólalni társaságban, a szép barátnője ott simogatja, babusgatja.


Az se baj, ha az ellenkező véglet, érzéketlen, durva. Úgy veszik, kicsit csipkelődik, vicces fiú, el lehet nézni neki, nem veszik komolyan a lányoknak való beszólásait mert a pofija számít.


Ellenkező esetben viszont, ha csúnya, akkor csendes fiúként egy lúzer, nyomi senkiházinak lesz minősítve.

Nagyhangú fiúként meg egy bunkónak.

2013. ápr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én meg pont jóképű srácokat látok gyakrabban, akiket nyominak, rondának és lúzernek tartanak, a fent említett okok miatt, pedig objektíven nézve semmi gond a külsejükkel.
2013. ápr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ezaz nyomassátok csak a sok hülyeséget...magabiztosság,jó kiállás bla bla bla de ez tetszik a legjobban:


"De vigyázz, mert sok lány néha épp azt "rondázza le" aki nagyon bejön neki!"


LOL

2013. ápr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi csak a tapasztalatainkat írjuk le amit nap mint nap látunk. Pontosan mi a baj a jó kiállással és a magabiztossággal?
2013. ápr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

8 Pedig létezik a jelenség!

7 Tényleg ez a tapasztalatom.

Komolyan, az arcán kívül szinte semmi érték a fiúban, két értelmes mondatot nem tud kinyögni, mégis ott a szép barátnő, sőt, a sok irigy csaj, aki szintén akarja.

Míg a kevésbé helyes nem győz nyomulni.

2013. ápr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!