Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok és pasik társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok és pasik társkereső oldalról vélemények?

Figyelt kérdés
Érdemes regisztrálni? 24/N
2013. máj. 1. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Ott ismertem meg a párom, fél éve vagyunk együtt :)
2013. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
100ból 1 tuti rendes pasi lesz csak legyen türelmed kivárni :D
2013. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ott csak olyan emberek vannak akikel valami nincs rendben szerintem.
2013. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
2-es, inkább légy őszinte és mondd ezt, 1000-ből 1 helyes és pénzes pasi lesz csak legyen türelmed kivárni.
2013. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Tele van perverz, 60 éves, dagadtállatokkal, akiknek csak tizenéves húsra áll fel a bróker.
2013. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az embereknek inkább élőben kéne ismerkedniük és párkapcsolatot létesíteni, mint interneten.
2013. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
84%
Én is ott ismertem meg a párom. 2 éve együtt vagyunk és babánk lesz már. De rengeteg bunkó, perverz, elmebeteg stb. van ilyen oldalakon. Én a párommal 1 évig csak leveleztem mikorra találkoztunk. De én kifejezetten bizalmatlan tipus vagyok. Ja és nem gazdag és az utcán sem fordul meg utána minden nő, de én nem is olyat kerestem.
2013. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

Én régebben pár éve regisztráltam oda de csak poénból mert láttam más ismerős is fent van, ki akartam csak próbálni.

Nem zárom ki a lehetőséget hogy valaki itt ismerje meg a párját mint ahogy az előttem szólóaknál kiderült, de én is inkább az élőbeni ismerkedést ajánlom.

1:1000 az esélye annak hogy rendes pasiba botlasz.

De ezen kívül mindenféle ember regisztrál, idősek, fiatalok, vidékiek, bunkók. És akár mindenféle abnormális és perverz emberek is. Ráadásul akármit mondhat magáról (foglalkozás, szándékai) úgyse tudod leellenőrizni.

Legtöbben pasik egy éjszakás kalandot keresnek, akkor is ha mást mondanak, óvatosnak kell lenni.

Gondolom azt te is tudod, hogyha rögtön szóba hozza a szexet vagy erotikus hangvételűek a levelei, akkor tuti csak azt akarja. Ha nem is hozza szóba rögtön akkor is résen kell lenni.

Az a gond csak még ezzel a netes társkereséssel egyáltalán, hogy olyan személytelen pötyögni egymásnak, nem látják egymás arcát, mimikáját, ír valamit lehet máshogy érti mint amit leírt. Aztán hosszú levelezés után ha találkoztok csalódás is lehet a vége, mert nem olyan mint a képen, vagy nem olyan vele élőben beszélgetni mint neten (legalábbis nálam volt olyan, valakivel tökjókat beszélgetek élőben de msn-en nem az igazi és fordítva is), nincs meg vonzalom .... Vagy élőben derülnek ki a szándékai, mindenféléket ígér de kiderül csak azt akarja.

Eleinte kíváncsiságból mentem fel, de akadtak egészen ígéretesek akik jelöltek, elkezdtem velük levelezni, szimpinek tűntek de szinte mind csalódás lett, az egyik legígéretesebbel kiderült akármennyire is el tudtam képzelni vele magam hogy nem illünk sajnos.

Ráadásul elvárja nagy részük hogyha nem is az első randin de legalább a harmadikon történjen valami, vagyis szex, de ez nem így működik (és akkor se biztos hogy kapcsolat lesz belőle). Nem lehet három de öt randi alatt se megismerni valakit ahhoz hogy ennyire közel engedjük (hacsak nem az illető nő is csak azt akarja nem komolyat). De nem igazán akarják ezt elfogadni azt gondolván vagy mondván nem is jönnek be a másiknak és akkor a csajnak annyi, keresnek mást a netről akiben több hajlandóság van.

Az életben mégis csak úgy zajlik hogy valakit ismerünk egy ideje melóban vagy közös hobbi alkalmával és valahogy kialakul ahogy beszélgetnek sokat szakmáról vagy egyébről, nem az hogy rögtön már történjen valami és adva van elvileg tetszetek egymásnak.

Aki meg pasi jól néz ki, kedves és felsőfokú végzettsége van, arról eleve gyanús miért van fenn társkeresőn, miért nem az életben keres magának valakit? Feltételezné ember hogy biztos sok lehetősége van az éleben akkor nem kéne netre feljönnie.

Régen mikor poénból cseteltem (jóval csajok és pasik előtt) is mondták hogy akik ott ismerkednek azok nagy része vagy nagyon ronda, hülye vagy perverz.


Én nagyrészt a való életbeni ismerkedést ajánlom, és legfeljebb poénnak vagy ''mellék'' lehetőségnek a netes ismerkedést, hisz nincs kizárva van ott normális pasi, de azokkal nem árt sokkal óvatosabbnak lenni. Mondani bármit lehet de a cselekedni, tenni is a másikért az más lapra tartozik.


(Köztünk szólva szerintem a csajok és pasik elég gáz oldal nagyrészt unatkozó perverz családapákkal és önelégült élvezet hajhász bunkókkal, nem beszélve a szingli egyedülálló idősebb skalpvadászokról akik csak fiatal csajokra mennek rá).

2013. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Az oldalt ugyan nem ismerem, de az utolsónak üzenném, hogy attól, mert valaki jól néz ki, felsőfokú végzettsége van és kedves, még nem fognak hozzá bekopogtatni a nők. Manapság pedig rengeteg olyan ember van, aki eléggé elfoglalt, vagy egyszerűen nem szereti azokat a helyeket, ahol a legtöbben ismerkednek. Az internet csak egy plusz lehetőség, de mivel személytelen, ezért a találkozás előtt másképp kell szűrni, mint a való életben.
2014. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

"Én nagyrészt a való életbeni ismerkedést ajánlom, és legfeljebb poénnak vagy ''mellék'' lehetőségnek a netes ismerkedést, hisz nincs kizárva van ott normális pasi, de azokkal nem árt sokkal óvatosabbnak lenni. Mondani bármit lehet de a cselekedni, tenni is a másikért az más lapra tartozik. "


A valós életben hol? Munkahelyek szűnnek meg, továbbá már egyre kevesebb a tánciskola, meg diszkó, ezek zárnak befele. Buszon a legtöbb embernek be van dugva a füle, az meg a másik, hogy nem szokás buszon ismerkedni. Most te kajak odamennél egy tök idegen nőhöz, aki csak úgy bámul kifelé, ha pasi lennél?


4. Hozzászóló, neked meg sok sikert a BMW-s, kigyúrt, öltönyös macsómenőhöz!

2015. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!