Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok és pasik társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok és pasik társkereső oldalról vélemények?

Figyelt kérdés
Érdemes regisztrálni? 24/N
2013. máj. 1. 17:14
1 2
 11/18 anonim válasza:
Nekem a csajok és pasik nem jött be, sokkal jobb társkeresők vannak. Ne regisztrálj!
2016. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

8. hozzászóló


Nem tudom hány éves vagy, de nagyon el vagy tévedve. Nem fejtem ki részletesen, de ne csodálkozz hogy egyedül vagy.

2016. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%

Látszik hogy mind buta nők vagytok.

Egy dologban egyetértek férfiként a való életben kell ismerkedni!De mivel ti túl gyávák vagytok mindkettőhöz jobb lenne ha befognátok a szátok és nem csinálnátok úgy mint akik tudják miről is van szó elég gáz már az is hogy egy nőnek társkereső kell a mai világban ha ezt sem értitek nincs miről beszélnünk.Ja és igen én és a barátaim nem holmi faceebok cs.i.cs.kák vagyunk szia mizu? ismerős? Képzeljétek el mi tökre odamegyünk a legkisebb tétovázás nélkül ahoz a csajhoz aki tetszik akár bevan dugva a füle akár nem akárhol.De a legdurvább az egészbe hogy néha olyan cs. i. cs. k. a csajokkal van dolgunk hogy még azt sem tudják mit akarnak vagy hogy akarnak e egyáltalán valamit csak rángatóznak az idegességtől,vagy bocs barátom van szöveg mert egy s. z. a. r. pedig azt képzeltük régen hogy erre várnak a csajok nem? hogy leszólítsák őket.Nem ez a normális szerintetetek? vagy ti inkább cs.i.c.s.k.u.l.t.ok fbn? Társkeresőn is vannak normális csávók csak általában nektek a pénzes g.e.c.i kell hogy betolja alátok a fa..mert büdös a munka mindegyikőtöknek de remélem felkopik az állatok s z a r ok vagytok se főzni se takarítani nem tudtok a legalapvetőbb dolgokat sem tudjátok megcsinálni mert nem is akarjátok mindent csak elvártok a csávóktól.Külben semmi nem működik mindent elbasztok akár társkeresőröl akár a való életben ismerkedtek mert esélyt sem adtok egy találkozónak a hülye idióta felfogásotok a valóságban bevagytok tojva a neten meg hülyék vagytok.Úgyhogy ezért senki nem is szólít le csajokat a valóságban mert ti életképtelen vagytok és nem tudtok alkalmazkodni a helyzethez rögtön elutasítók vagytok hiába is jön be nektek valaki ez a vicc... sokkal több pasiba a rendes mint nőbe,közületek egy sincs mindegyik a pénzre hajt legalább egy csávó téged néz meg a külsőd személyiséged,te meg a pénzére és foglalkozására vagy rögtön kíváncsi.Ennyit erről szóval fogjátok be és menjetek vissza fbre az való nektek...

2016. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon érdekes érveléseket írtak az előttem szólók. Az előttem szóló kicsit nyers volt , de van benne igazság!

Érdekes ez a 100-ból 1 vagy 1000-ből 1 elmélet a hölgyek részéről.Illetve hogy "rendes pasira" vágynak de hát abból nagyon kevés van. Jómagam kb. egy éve vagyok aktív tagja a CsP oldalnak. Nemzetközi kamionosként dolgozom , nagyon ritkán vagyok itthon és így próbálok ismerkedni. Nem tartom már számon hány hölgynek írtam levelet. (Illedelmes köszönéssel, megszólítással,kerek egész mondatokat használva) 47:1 arányban tudom ábrázolni a hölgyek aktivitását. 47 elküldött levélből 1 levélre kaptam választ, igaz nemleges választ, de legalább válaszolt és illedelmesen megköszönte az érdeklődésemet. Bár biztos bennem van a hiba. Tehát nem tudom hogy a hölgyek hogyan definiálják a "rendes" szót, de biztos más jelentéssel bír náluk mint nálunk férfiaknál. (27F)

2016. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%

Az internetes ismerkedés legnagyobb hátránya, hogy a bőség tárházának látszatát kelti. Mivel az első kontaktus személytelen és csak egy formalizált adatlapon és pár fényképen keresztül történik, nagyon könnyű nemet mondani és továbblépni abban a hitben, hogy a következő delikvens majd még jobb, még szebb lesz.


A nagy előnye viszont ugyanez: az ember igazi jelleme mutatkozik meg abban, hogy hogyan szólít meg más, még ismeretlen embereket, hogyan fogalmaz, milyen szavakat használ. Ezek a dolok felértékelődnek ilyenkor, mert még nem személyes a kapcsolat. Ezért bukik ki a rostán sok igénytelen, bunkó pasi, meg persze sok pénzéhes luvnya is, akinek csak egy "rendes" pasi kell (vagyis akinek sok a pénze, márkás cuccokat hord, jó kocsival jár, évente kétszer jár külföldre nyaralni és a háza is szép nagy, a farkáról már nem is beszélve).


Mindent összevéve az internetes társkeresés is csak egy plusz lehetőség, bár szerintem jóval kisebb esélyekkel, mint személyesen. De az esélyt megadja ahhoz, hogy olyanokkal ismerkedj, akikkel egyébként sosem akadnál össze.

2016. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
59%
Hogy miért nem. Férfinak lenni ebben a dologban a legnehezebb, hátrányosabb. A nőknek rögtön irnak az első nap 100 kedvelés, 50 levél, Szeretnélek megimserni, szia tetszel stb..... a Kedves férfiak a barmok, hülyék, behódolók, lealacsonyodók, eme holmi némbereknek,(meg is érdemlik ezek után) akik kedvük szerint válogatnak, persze, az izmos Bmw-s macsómenő a favorit, ahogy egy előző kommentelő írta, a hasonló átlagos srácok, mint én. Én is kb 250 nőre irtam rá, abból kb. 80 %-a csupán megbámulta az adatlapom, azt sem mondta, húzd meg a gyíkot... a szerény maradék meg válaszolt, de pár szavas eszemecserénél abba is maradt, mert valószinűleg megtalálta az érdemes beszélgetőpartnerét a száz hódolójából..és onnatól kezdve magasról szart a fejemre... kettő mardt ebből a 250-ből akivel !! lelkitársként!! tartom a kapcsolatot, de ebből sem lesz életre szóló barátság, ma kezd nálam ez bebizonyosodni... Hát párt, akitől gyermekem lesz? Ezen az oldalon nemigen hiszem.. szép estét
2016. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas kamu és átverés a csajokespasik.hu!


Rengeteg automatán generált user, eltérő névvel, ugyanazzal a képpel. A másik, hogy a törölt regisztrációkat is visszaélesítik később.

Tehát egy gennyes, undorító xarhalmaz, ami

csak arról szól, hogy jól lehúzzanak mindenkit!

2017. aug. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A kommentelők többsége nagyon is igazat írja és a 13-as hozzászólás kifejezetten a valóságot tükrözi.A csajok és pasik társkereső meg mint a többi társkereső egy pénzlenyúlás és sz@rt sem ér.
ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!