Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Badoo társkeresőn mért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Badoo társkeresőn mért van fenn ennyi ronda nő?

Figyelt kérdés
Hihetetlen, hogy mindegyik olyan képet tesz ki magáról amin szépnek tűnik aztán ha utánuk nézek valamelyik közösségi portálon bűn rondák vagy nagyon kövérek.:S Mért nem vállalják fel magukat? Így megkönnyítenék a dolgom. 25/F
2013. máj. 1. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mesélj már, lehet azon az oldalon csajozni? Én is rajta vagyok, nézegetik is a profilomat, de nem tudom belevágjak-e
2013. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én nem sok jót tudok mondani róla. Kb. 1 hete regisztráltam, de eddig semmi.:D
2013. máj. 1. 20:54
 3/15 anonim ***** válasza:
na, akkor jobb, ha nem kezdek bele.
2013. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert akik viszonylag jól néznek ki, azok nem neten keresnek társat, ebből kiindulva a rondák oda mennek.
2013. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
És legalább visszaírnak? Mert az poén, ha ronda, és vissza sem ír.
2013. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Próbálkozzatok élőben hátha jobb a felhozatal :D Mit hittetek hogy a 10/15-ös csajok ott lógnak majd társkeresőn? :D
2013. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Amelyik ronda az legtöbbször visszaír. Amelyik szép az nem ír vissza természetesen (az is lehet kamu a profil) vagy van már 10 gyereke, vagy kapcsolatban van...
2013. máj. 1. 21:02
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Ha olyan gyönyörűség lennél, valószínűleg te sem ott keresnél társat. Előbb inkább nézz magadba, bunkó.
2013. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is fent voltam kb. 3 hónapig de feladtam. És nagyon sok gyönyörű lányt is láttam fent, persze boszorkákat is. De kb. 30 lányból 2 írt vissza. Aztán inkább mentem a haverokkal...
2013. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A badoo egy r*banc gyűjtő oldal. :D

Tapasztalat. Amúgy nagyon beképzeltek a k*rvák,mint általában.

Szóval no para,de jobban jársz ha nem ott ismerkedsz. :)

2013. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!