Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen szakma vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen szakma vonzó számotokra, amit egy férfi végez?

Figyelt kérdés
Gondolom zenészek,híres emberek,sportolók a legmenőbbek,de ezeken kívül mik?

2013. máj. 1. 22:29
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
100%
pilóta
2013. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen mindegy, de ha már így kérdezed, kereskedő. Mert egy jó kereskedő karizmatikus, vonzó, ravasz és diplomatikus.
2013. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti, hm... én pilótának tanulok...;):D
2013. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
74%
hajóskapitány, focista, őstermelő, mozdonyvezető, birkapásztor, festőművész, erdész... a lényeg hogy ne egy irodában rohadjon naphosszat.
2013. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

mindenféle alkotó munka, az asztalos-munkák például.

tetszenek az orvosok, a jogászok, mindenféle olyan szakma,amiben jól kell kommunikálni-üzletkötők pl.


nekem speciel vonzóak a pincér fiúk valamiért nagyon.

szeretem a bűvészeket is:")

2013. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

számomra nem ez a meghatározó

amúgy akik céllövöldékben ill ilyen helyeken dolgoznak, hát nem leányálom amit csinálnak, van ilyen ismerősöm, hogy éjszaka mennyit dolgoznak ilyenkor, azt senki nem tudja, olyan is van, hogy nem alszanak, mert nem lehet, ettől még emberek nekem

pilóta ismerősöm is van, ( vadász ill. személyszállító )

de ez nem vonz, ez is egy munka szerintem,

úgy sem ez alapján választ valaki N

2013. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

8-as!Igen egy beképzelt ge.ci vagy.

Honnan tudod,hogy mennyire intelligens az,aki az általad felsorolt szakmákat végzi?Remélem Te is kukás lezsel,vagy a szart fogod pucolni Nálam!Mert megérdemled ;) :D :D

2013. máj. 1. 23:42
 18/35 A kérdező kommentje:
Ja és normális nőnek nem ez a legfontosabb.Tehát nem kell hasonló kaliberű párt találnia.
2013. máj. 1. 23:43
 19/35 anonim válasza:
13-as pilóta; akkor te is elárulhatod, milyen női foglalkozást tartasz vonzónak:)
2013. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, de elég sokat járok az éjszakéban szórakozóhelyeken.

Legvonzóbb szakmák: DJ, vállalkozó, befektető. Mind a 3 olyan életvitellel jár ami igencsak izgatja a csajok fantáziáját..

2013. máj. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!