Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen szakma vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen szakma vonzó számotokra, amit egy férfi végez?

Figyelt kérdés
Gondolom zenészek,híres emberek,sportolók a legmenőbbek,de ezeken kívül mik?

2013. máj. 1. 22:29
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Én az informatikusokra bukom, mert magam is elég kocka vagyok és jó, ha tudunk erről beszélgetni, illetve tanulni tudok tőle.

Igazából nem is tudom, mi más lenne szimpi, eddig csak informatikusokkal jártam, illetve korábban zenészekkel. De mivel ez a két szakmám, így érthető, hogy innen kerül ki az ismeretségi köröm.


Viszont kérdező: a hasonló kaliberű pár igenis fontos. Sőt hosszútávon ez a legfontosabb. Éltem együtt olyannal, akivel azonos szakma ide vagy oda, finoman szólva is nem voltunk egy szellemi szinten, és ez egyrészt fárasztó volt, mert mindent el kellett magyarázni, másrészt ő is érezte ezt, és ettől frusztrált lett, folyton a férfiasságát bizonygatta hülyeségekkel. Ezek után a páromba pont azért szerettem bele, mert nem sokkal, de egy kicsit okosabb nálam, így ez a veszély egyszerűen nem áll fenn.

2013. máj. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Gyógyszerész
2013. máj. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Pilóta :D


Nekem az orvosok, dj-k, valamiért egyáltalán nem jönnek be.

2013. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:

8/23! Elég lenéző vagy már bocsánat! Nem feltétlenül igaz,hogy egy "kukás" 5-ig tud el számolni vagy hasonló!

Te el sem tudod képzelni,hogy milyen nehéz feladat ez a munka! Egész nap kint lenni,emelgetni a kukákat,büdösben lenni stb.. Szóval nem egy kellemes meló,de elég jól meg is fizetek. Egy "kukás" lehet,hogy többet keres mint TE!

És különben sem a szakma vagy az iskola teszi az embert!

Lehet,hogy egy kukás sokkal okosabb mint te és még is ezt csinálja mert neki ez a meló tetszik! Itt vagyok én akinek több bizonyítványa is van sikeres vizsgákról informatika terén illetve informatika iskolát végezve és technikumot, közép szintű angol nyelv vizsgával és hamarosan bele kezdek az emelt szintű nyelvvizsgába is!

Ez annyit jelent,hogy lehetne egy tökéletes munkám akár itthon akár külföldön nagyszerű fizetéssel én ennek ellenére még is traktoros vagyok illetve amikor tehetem ebben dolgozok! Hogy miért?! Mert nekem ez tetszik szeretem csinálni ugyan úgy ahogy az informatikát is szeretem,de számomra az túl unalmas meló lenne..Végül is abban nincs nagy ki hívás...Viszont Nyári munka,iskola mellet és szabad időmben traktorosként dolgozok mert szeretem csinálni, vannak nehezebb dolgok ebben is és könnyebbek is! Most le nézhetsz mert traktoros vagyok,de egy traktoros is nagyon jól keres, mellesleg elég szép iskolám van szerintem,de még is azt mondom,hogy nem az iskola teszi az embert csupán megélhetés szempontjából jó ha van valami papírod! Remélem át ment a mondani valóm!

2013. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Itt most az volt a kérdés, hogy mi a menő és szexi, nem az, hogy ki az okos és művelt :D

Ettől függetlenül tudjuk, hogy nem feltétlen a szakma teszi az embert, de itt most lehet sztereotipizálni :D

2013. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem én is,hogy célba ért Neki az üzenet :D Lehet egy kukás tényleg jobban keres mint Ő,vagy a palija,sőt ahogy hallom lehet még az utcaseprő is :D Tényleg nem a szakma teszi az embert.


A dj az tényleg izgatja a csajok fantáziáját,tudnám hogy miért..itt nem csak arról van szó,hogy az illető zenével foglalkozik.Befektető evidens,sok pénze van.


Pincért megszerettem volna külön kérdezni,szinte biztos vtam,hogy szeretik Őket a csajok,de ezt írta is alaki.

Mi a véleményetek a bármixerről ? .D

2013. máj. 2. 14:58
 27/35 anonim ***** válasza:

A gyengéim: ügyvéd, ügyész, nyomozó, rendőr, katona, orvos, egyetemi tanár, tűzoltó, vállalkozó vagy valami gengszter:)

De mondjuk még egy színésznek vagy boxolónak sem tudnék nemet mondani:)

Nem eszerint különböztetem meg az embereket, de ha már így kérdezed, akkor ezek az eseteim:)

Jaj, és a pilóta, dj vagy bármixer is nagyon jó!:)

2013. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Bár ma már eljutunk oda, hogy mindegy, csak dolgozzon. :D
2013. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, az exeim között volt mindenféle, nem a melója a meghatározó. Az se baj ha munkanélküli, volt ilyen is, igaz ő folyamatosan keresett munkát és elkezdett még tanulni.

Ne legyen lusta, ne velem akarja eltartani magát.

Nyilván egy kukás vagy egy utcaseprő nem menő, viszont engem a híres emberek se vonzanak. Orvost ismerek sokat, annyi idióta van köztük, hogy azt hiszem emiatt ők sem, persze biztos vannak normálisak.

2013. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Az mindegy ki milyen szakmát szeret mert Orbán 1,000,000 munkahelyet ígért és lassan tényleg csak annyi marad.
2013. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!