Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csúnya fiú eddig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csúnya fiú eddig nem hordott szemüveget, de elkezd hordani egy divatos szemüveget, akkor ugye az már nem rondíthat rajta?

Figyelt kérdés
Olyan ronda vagyok, hogy még lány tesómék is azt mondják nekem sosem lesz csajom, senki sem járna egy iilyen ronda sráccal. Amúgy igazuk van, tapasztalom is. Épp ezért gondoltam, hogy most már a romló látásom miatt inkább horodm a szemüveget és valami új, divatos vastag keretre gondoltam, mert nekem az most nagyon bejön és jól érezném szerintem egy ilyenben magam, nem érdekel, hogy másnnak nem tetszik, legalább végre jól fogok látni.
2013. máj. 2. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
bölcs elgondolás, látni jó!
2013. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért rontana a szemüveg a külsődön? Én 7 éves korom óta felváltva hordok kontaktlencsét és szemüveget. És a barátnőmmel pont szemüvegben ismerkedtem meg. 23F
2013. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A divat azért divat, mert menő. Szerinted a menő srácok jól néznének ki szakat két 2 hónapig viselt béna frizurával? Nem rontani fog a helyzeteden hanem javítani! Legyél ápolt és próbálj meg divatosabb lenni ami menő mostanság. Minenkiből lehet szép.
2013. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szakadt ruhában*
2013. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szépítkezz baze!

kezdjél egy testépíteni, gyurni keményen, akkor a tested már nem nézhet ki rondán ha kigyurod magad.

fejre nem lehet gyurni az igaz!

hozd ki a frizurádbol a legtöbbet.

vagy vágd le a hajad kopaszra, a kopaszoktol félnek


amugy a mai nők a pénzre buknak meg ha van önbizalmad akkor az még dob is rajtad ugyhogy szart se ér ha csunya vagy, mert ha van pénzed akkor csajod is lesz

szemüvegből vegyél napszemüveget!


háhá , na ez aztán a 100% os válasz baze!

2013. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hyatt ***** válasza:
az első válasz tökéletes. :)
2013. máj. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!