Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak olyan lányokkal smároltam eddig, akik nem is vonzottak külsőre, ennyire csúnya lennék ezek szerint vagy csak azért van, mert kisebbségi komplexusom van és nem hiszem el, hogy lehet szép barátnőm meg tartok a szép lányoktól?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért smárolsz te olyan lánnyal, aki nem tetszik????
2013. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt te tudod, ne tőlünk kérdezd.
2013. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vazul03 válasza:
Szerintem el kéne gondolkoznod azon ,hogy mégis kinek a "szájába matatsz".. ,mert megmondom őszintén ,hogy én olyannal nem smárolnék, akik nem vonzanak.. ,de hát ízlések és pofonok..
2013. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-szer részeg voltam és csak utólag tudtam meg milyen csúnya lálnyokkal smároltam. 1-szer józanon egy csúnya arcú lánnyal, mert már szeretethiányom volt. Az a baj, akárhányszor is randiztam eddig szép lánnnyal, valamiért nem mertem közelíteni felé, meg nem éreztem, hogy tetszenék neki, míg egy csúnya lánynál szinte érezm, hogy én kellek neki, persze lehet csak bemesélem magamnak.
2013. ápr. 30. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csúnya vagy, hanem átlagos. Az átlagos fiúk csak a csúnya lányoknak kellenek, a csúnya fiúk még nekik sem.
2013. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!