Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szanalmas vagyok szerintek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szanalmas vagyok szerintek?

Figyelt kérdés
van egy lany a suliban aki mar ev eleje ota nagyon bejon,de nem igazan merek kezdemenyezni. Volt hogy rairtam facebookon es beszelgettunk valamennyit de ennyi tobb nem volt.Nemtudom h mit gondolhat rolam de a facebookbeszelgetesek alapjan (bar erre nem lehet alapozni szerintem) nem mutat nagy erdeklodest irantam. Elegge onbizalomhianyos vagyok szerintem, ugy gondolom unalmas tarsasag lennek egy lanynak es fura de felek tole h mit fognak mondani az ismeroseim meg a barataim hogy ezzel a lanyal szeretnek osszejonni..tudom ez eleg para de ez van. Tudnatok adni valami tanacsot h mit csinalhatnek? 16/f

#randizás #mòdszer
2013. máj. 4. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

just do it!


Haveromnak is ilyen problémája volt én meg csak ezt hajtogattam neki odament megtette amit meg kell.

2013. máj. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is ne azzal foglalkozz, hogy mások mit gondolnak. Ha a barátaid igaz barátok, akkor nem fogják leszólni a lányt, legyen akármilyen is. Neked ő tetszik és kész.

Ezek után ne ilyen hozzáállással kezdj neki a dolognak, hanem hogy igen is érdekes vagy, puhatold ki hogy mi érdekli, beszélgess vele erről, kedveskedj neki, nem kell ajtóstól rontani a házba. Ha a facebook-os beszélgetés már megvolt, akkor most jöhet a személyes beszélgetés, ott sokkal jobban le fog jönni, hogy csak muszájból beszél-e veled, vagy esetleg érdekled.

Legyél határozott, de nem erőszakos. És figyelj a lány reakcióira, akkor nem lehet túl nagy baj. Ha pedig visszautasít, legalább le tudod zárni magadban a dolgot úgy, hogy te megpróbáltad. Nem fogsz azon rágódni, hogy mi lett volna ha...

Ügyes legyél, ezt is meg kell tanulni, de majd kialakul.

2013. máj. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy szánalmas, csak tini.


Szerintem ne szégyeld az érzéseidet. Amit tehetsz, hogy megint irogatsz vele facebook-n ha fent lesz. Aztán ha úgy érzed szivesen beszélget veled, akkor a suliban is megszólíthatod, menj oda pászror, ne nyomulosan, csak beszélj vele pár szót majd menj tovább. Ha akkor is szívesen beszélget veled, akkor legközelebb hívd el valahova ahova közös az érdeklödés. Pl múzeum, egy érdekes hely stb...

2013. máj. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindennek az alapja a kommunikáció. Az első lépést megtetted. A legfontosabb hogy "Ő" legyen a téma, és ne te! Az "Ő" érzéseiről, vágyairól próbálj vele kommunikálni. Persze fontos hogy legyen egyetértés, mert ez növeli az ő érdeklődését irántad. Tudd meg mit szeret, mi érdekli, milyen gondjai vannak. Legjobb ha olyan témát találsz ami mindkettőtöket érdekel. zene, film, könyv, valamelyik tantárgy... facebookon próbáld megtudni hogy van mostanság, esetleg feldobhatsz neki olyan kérdést hogy mi a véleménye a cicákról, kutyákról, egyéb háziállatokról, esetleg van-e neki, tartana-e lakásban stb. Rengeteg lehetőség van. Az hogy tetszel-e neki nem számít. Ha jobban megismeri a véleményed, hozzáállásod, kedvességed, figyelmességed akkor tetszeni fogsz neki! Ha nem akkor vele van a baj!
2013. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!