Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha már pánikbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már pánikbeteg lettem a sok csajozási kudarc miatt?

Figyelt kérdés

Nem tudok megfelelni a csajok igényeinek, nem értem miért, amikor annyira csúnya fickónak van barátnője, ráadásul sokszor tök csinos, szép barátnőjük nem is akármilyen. Én kajak nem értem miért nincs olyan csaj, aki el tudna úgy fogadni ahogy vagyok, de úgy látszik az alacsony, vasággyal 60 kilós fiúk egy csajnak sem jönnek be. :/

Nem kell támadni, hogy nem teszek semmit, mert hányásig zabáltam magam és edzek is rendszeresen, de úgy látszik ez genetika nálam. :/

Talán ezért is idegesít, hogy nem érti meg senki hogy hízni sem könnyű dolog egyeseknek, ráadásul tök durva, hogy egy fickó kövér akkor vonzó, de ha sovány akkor undorító a csajok szemében. Jó lenne egy lányt találni, aki elfogad úgy, ahogy vagyok, de már attól tartok, hogy sehol sem létezik ilyen lány, mert azét sok-sok éve semmi egyértelmű vonzalom a csajok részéről, amiről tudnám, hogy én tetszem nekik vagy valami. :/



2013. máj. 5. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs de hogy jön ide a pánikbetegség?
2013. máj. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem már emiatt jött elő. Alvásból felkelek hirtelen és úgy érzem nem kapok levegőt meg halálfélelmeim is gyakran vannak mostanság.
2013. máj. 5. 00:20
 3/4 anonim válasza:
lehet csak nem jó csajoknál próbálkozol vagy visszafogod magad :) vagy túl rendes vagy, az sem jó, ezen meg ne edd magad, ha érzik a csajok, h szarsz rájuk, de úgy tudatosítsd velük gyengén, legyél belevaló, akkor hátha. Ha pánikolsz, nyiss ablakot, kapcsold fel a villanyt és nézz tv-t v vmi
2013. máj. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Haver,én is egy cipőben járok veled genetikában :D 48kiló alatt voltam most 60.. én is ettem már tele magam hányásig,az a legjobb ha minnél többször eszel akár keveset de egyél!Általában a külső másodlagos,de azért figyelj hogy ápolt legyél kövess valami stílust,belsőn meg legyél kedves figyelj oda,magabiztos,ne görcsölj,sokat ne gondolkozz,hanem az ösztönöddel próbálj. Ja és azt ajánlom hogy szellőztesd ki a fejed valami csöndes helyen hogy mit is akarsz.Nem kell parázni,csak sziplán türelmetlen vagy... előbb utóbb megtalálod azt az embert akire vágytál csak várj rá,keresheted akár nemtudom :D remélem tudtam segíteni. Üdv és sok sikert :)
2013. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!