Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt mar valakival hasonlo,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar valakival hasonlo, hogy ennyire megvaltozott? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Igyekszem röviden leirni a dolgot, csak velemenyekre lennek kivancsi.

22 eves lany vagyok, meg nem volt baratom, semmi. Kb 20 eves koromig minden almom egy pasi volt, aki aztan felesegül vesz, mar fiatalon gyereket, nagy csaladot akartam, es nem annyira karriert. Minden boldog-boldogtalanba belezugtam, aki az utamba került, megse jött össze soha semmi egy sraccal sem. (Hozza kell tenni, hogy akkoriban kicsit duci voltam. Most is van meg rajtam par kg, de mar jobb a helyzet, minden teren sokat valtoztam.)

Az utobbi 1-2 evben viszont egyaltalan nem voltam szerelmes, meg csak nem is tetszett senki. A kondiban, ahova jarok, nagyon sok jo pasi van, megis szinte rajuk se nezek, nem erdekelnek. Jol erzem magam egyedül, jelenleg semmi masra nem vagyom, csak egy kis sajat kuckora, es önallo eletre. Meg az se biztos, hogy valaha akarok gyereket. Nem akarok pasit, se kapcsolatot, mintha kiabrandultam volna az egesz dologbol.

Nem tudom, mikor indult be a valtozas. Nem törtek össze a szivem, legalabbis semmi komoly dolog nem volt. De egyszerüen szep lassan kifogyott belölem a romantika.

Nem erzem, hogy depresszios lennek, vagy barmi mas lelki gondom lenne. De megis fura, hogy ennyire megvaltoztam, es mar teljesen mas akarok az elettöl.

Massal is törtent mar ilyen? Van meg visszaut, vagy en mar ilyen maradok?


2013. máj. 5. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy van visszaút, majd valaki elkezdi csapni neked a szelet, vagy megismersz valakit, akitől elolvadsz. Ennyi, addig éld az életed, no problem.
2013. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez a változás, mindenkivel történnek csak lehet más jellegű

most csináld azt amit szeretsz, majd ha szerelmes leszel, akkor ez megváltozik, nem kell erőltetni, nyugi N

2013. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22 évesen már megkomolyodtál nagyjából, már nem a külsőség a fontos számodra hanem a belső. Ha megismernél vmi csávót, akivel tök jól érzed magad, biztos, hogy megváltozna ez. Addig meg tök normális, hogy így érzed!
2013. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!