Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus lányok NORMÁLIS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok NORMÁLIS válaszát várom! Mi lehet az ok hogy megváltozott?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy oldalon egy lánnyal még csak 2 hete beszélgetünk de elég sok mindent tudunk már egymásrol, sok közös van bennünk, minden nap megírtam neki hogy milyen szép és írtam neki minden nap egy rolla szoló verset (magam költöttem minden nap), tetszet neki, nagyon aranyos csaj, csak egy kicsit félénk az elöző kapcsolata végett.

2napja alig jön fel az oldalra (elötte minden nap fent volt), alig ír vissza a levelemre max pár szoba és már lép is ki, nem beszélünk mostanába olyan sokat.

Mi lehet az oka hogy alig beszél velem, alig jön fel az oldalra?

Elöre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!


2010. febr. 5. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok leszbi,de szerintem nem azért mert rájött hogy te az vagy,és ő meg nem az?
2010. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mert zakkant vagy.

"minden nap megírtam neki hogy milyen szép és írtam neki minden nap egy rolla szoló verset (magam költöttem minden nap)"

2010. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Nemértem. Te leszbi vagy és ő is?

Lehet hogy túlzottan rányomultál.

2010. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem zakkant, csak romantikus. Szerintem is azért, amit az első mondott. Valószínűleg ő nem leszbi, csak szórakozott, és aztán rájött, hogy te komolyan gondolod.
2010. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
sándor józsef benedek
2010. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Leszbikus lány vagyok, és én is hanyatt-homlok menekülnék, ha két hét ismeretség alatt már verseket írnál rólam. Kiállhatatlan dolog, ha ennyire ragadnak az emberre, főleg, hogy nem is ismered. Mert bármit is mondasz, nem ismersz meg egy embert két hét alatt, főleg nem neten.
2010. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A normális hozzászolásokat köszönöm!

Igen, ő is leszbikus!

Lehet hogy tényleg tul rámenős voltam.

Csak hát nem tudom, írtam neki hogy szoljon hogyha zavarja,de azt mondta hogy nem zavarja, sőt nagyon tetszik neki. Naaa, ezek után mi a véleményetek?

2010. febr. 6. 17:43
 8/16 anonim ***** válasza:

21:50-es


Még mindig ugyanaz. Ő csak szórakozott, é, és nem is leszbi. Nem lehetsz benne biztos, hogy ő is az.

2010. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

De tuti az mert még egy pasija sem volt, csak csajai.

Egy leszbikus társkereső oldalon ismerkedtünk meg.

2010. febr. 6. 18:29
 10/16 A kérdező kommentje:

És köszi ez nagyon kedves volt tölled "nem zakkant csak romantikus". :)

Feltételezzük fel hogy tuti leszbikus akkor mi lehet a baj?

Tényleg tul rámenős lehettem?

2010. febr. 6. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!