Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes-e olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berlin kérdése:

Érdemes-e olyan lánnyal kezdenem aki korábban "fűvel-fával" de megváltozott? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Ismerkedési fázisban vagyok egy lánnyal (21 éves), amikor együtt vagyunk mindig nagyon jól érezzük magunkat, őszinte volt és elmondta, hogy az elmúlt 3 évet végig "élte" grupen partik,3-4-es szexek, fiúk, lányok. Aki szembe jött azzal lefeküdt. De azt is mondta, hogy teljesen megváltozott és csakis normális, komoly kapcsolatot keres. Az egyik felem vonzza mint nő, mint ember a másik felem taszítja hogy mennyien mentek rajta végig. Mit tanácsoltok, mit tennétek a helyemben érdemes megpróbálni vele komolyan, vagy kutyából nem lesz szalonna?
2011. dec. 6. 20:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
kis királyfi hiszel még a mesékben? :)
2011. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Te milyen peches vagy. Pont most változott meg?
2011. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Közben volt valakije, akit megcsalt? Nem mindegy.
2011. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Ráadásul minden közös ismerősötök ezzel fog szivatni majd. Plussz Neked is önbizalomhiányod lesz meg félni fogsz, ha nem tudod kielégíteni rendesen...

De egy éjszakára mindenképpen próbáld ki! :)

2011. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
53%
A használt ronggyal csak meg kell törölni magadat. Egyébre nem használható. Ja, és fürödj meg utána.
2011. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Összefoglalva, tudtommal nem csalt meg senkit láván ebben a korszakában nem volt komoly kapcsolata. Kicsit lehangoltak a válaszok, nem változhat meg egy ember? Nekem is volt kiélt korszakom persze nem ilyen durva, és én is le tudtam zárni, de nem tudok egy 21 éves lány fejével gondolkodni.
2011. dec. 6. 21:14
 7/36 A kérdező kommentje:
"lévén"
2011. dec. 6. 21:14
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Hm...lehet, hogy csak kiakarta élni magát, és neki erre a tavalyi év elég volt. Szerintem bízik benned, hisz ha én ilyen lennék, nyilván nem mondanám el a pasimnak

Egyébként a párom is elmondta, hogy régen még 2-3 csajjal is járt egyszerre de már teljesen más a látásmódja, tudom, hogy még a mostaninál is komolyabb kapcsolatot szeretne és teljesen megbízhatok benne ( kicsit antiszociális lett)

2011. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Szerinted elmondta volna, ha még ilyen lenne?
2011. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Akibe mindenki, hogy is mondjam, "beletörölte" magát, lerongyolódott. Szóval én inkább hagynám, mielőtt csalódnék benne. Akármennyire is "megváltozik", ha valaki egyszer "olyan", csak a legszigorúbb és legteljeskörűbb átnevelés tudná megváltoztatni. De ahhoz több évnyi munkára van szükség.
2011. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!