Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért nem bírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem bírok elfogadni, hogy csúnya fiúként csak olyan barátnőm lehetne, aki egyáltalán nem vonz szexuálisan, nem tetszik arcra sem?

Figyelt kérdés
Én már járni is próbáltam olyan lánnyal, aki jellemre rendes volt és valamiért mégsem tudtam vonzódni hozzá, mert külsőre arcra nem jött be és szerelmes is csak olyan lányokba voltam eddig, akik külsőre is bejöttek. Próbálom erőltetni pedig, mert mindenki azt mondja, hogy maradjon az ember a saját fajtájánál, ronda a rondához, szép a széphez való!
2013. máj. 5. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozz az új szövetségemhez a Hunok Felkarolása Egyházához! Gyere testvérem jobb lesz életed!
2013. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szóval te kerülöd az esztétikai hiányokkal küzdő lányokat, csak a szépek kellenek. Meg is érdemled, hogy egyedül maradj...bizony.
2013. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Annyi ugyanilyen kérdés van már az oldalon...miért nem használjátok a keresőt?
2013. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lassan tényleg meg kéne verni ezeket a "csunya" srácokat
2013. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már láttam 18-20 éves bomba csajt 32-35 éves hapsival aki görnyedt majdnem kopasz hasas példány volt. De tisztelet éreztem amikor megláttam őket együtt. Vannak még csodák.
2013. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy az utóbbi hetekben nagyon megszaporodtak ezek a kérdések...Vagy csak én jövök fel pont akkor mikor ezeket kérdezik.
2013. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ronda a rondához szép a széphez? xD ez mekkora baromság...nem lenne semmi izgalom az életben ha így lenne..nincs annál izgalmasabb mikor BELESZERETSZ egy olyan fiúba/lányba akire nem gondoltad volna mikor megláttad mert nem vonzott úgy külsőleg....mi lenne ha az elvileg "ronda" sracok fognak magukat és belevetnék magukat az éketbe rendesen mert(!) mondhat bárki bármit de ugyanakkora eséllyes indulnak mint bárki màs srác.ja és jöttök azzal pl h elutasítanak? Mindenki hangsúlyozom MINDENKIT érnek csalódasok de sikerek is és ez külső megjelenésedtől függetlenűl.
2013. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem unod még ? Mitől lesz jobb, ha mindennap ötször felteszed ezt ?

Egyébként ha így állsz hozzá naná, hogy egyedül fogsz maradni. Meg is érdemled!! Ha neked lehetnek elvárásaid, akkor a nőnek is lehetnek.

2013. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
eséllyel***
2013. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ne sírjál hanem találd fel magad... hány éves vagy?! te életképtelen pö*s...vagy nyugodj bele és ne itt kérdezd, mert mi úgyse tudjuk rá a választ.
2013. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!