Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért nem bírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem bírok elfogadni, hogy csúnya fiúként csak olyan barátnőm lehetne, aki egyáltalán nem vonz szexuálisan, nem tetszik arcra sem?

Figyelt kérdés
Én már járni is próbáltam olyan lánnyal, aki jellemre rendes volt és valamiért mégsem tudtam vonzódni hozzá, mert külsőre arcra nem jött be és szerelmes is csak olyan lányokba voltam eddig, akik külsőre is bejöttek. Próbálom erőltetni pedig, mert mindenki azt mondja, hogy maradjon az ember a saját fajtájánál, ronda a rondához, szép a széphez való!
2013. máj. 5. 17:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Most először, és utoljára írok neked.

Többször láttam a kérdéseidet itt gyik-en, és többször elkezdtem már írni választ, de próbáltam visszafogni magam, de megígérem most nem fogom, mert beleuntam a több tucatnyi kérdésedbe.

Hogy miért a szép lányok tetszenek? Egyszerűen azért, mert vonzóbbak, és te is férfiból vagy, és még akkor is, ha csúnya is vagy jobban megmozgatja a fantáziád, mert kívánatosabbak ezek a lányok. (lehet belül semmi, de egy menetet azért nem bánnál)

Nos így vannak a lányok is a helyes pasikkal. Lehet egy bunkó, tahó, vagy épp analfabéta, de azért egy estét eltöltenének vele.

Akinek pedig nem csak káposztalé van a fejében legyen az lány/fiú kész főnyeremény.

Nos, ha te csúnyának tartod magad, és szép lányok után vadászol akkor el kell, hogy keserítselek amíg nincs pénzed nem mégy semmire. (legalábbis az üresfejűeknél)

Persze az okosabb csajok nem hajtanak el, ha leállsz velük beszélgetni, de óvatosan felhívják rá a figyelmed, hogy nem érdekled őket, mint pasi.

Nos, ha szép lányt akarsz, miért nem változtatsz?

Lehet nem egész nap a WOW előtt kellene ülnöd, mozognod kellene, sportolni, át kellene alakítani magad, ki kellene cserélni a ruhatárad, stb.

Szerinted a szépfiúk hat kockával születtek a hasukon, a legújabb ruhákkal, és persze a legmenőbb hajakkal? Ne nevettess...

Változtass magadon, már csak az átalakulás élménye miatt is!


Sok sikert!

2013. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!