Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet az ilyent kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az ilyent kezelni úgy, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és a szomszéd kis srác sokat van a mi kertünkben is, mert nincs kerítés. Tegnap, megkért, hogy szeretne velem beszélni. 14 éves lesz.

Akadozva, el-elcsukló hangon mondta, hogy már egy ideje halálosan szerelmes belém. Egy bűbájos kis srác, de még is kis srác. Mondta, hogy tudja, hogy van fiúm, de Ő akkor is szerelmes belém, és hogy a mostani fiúm biztosan nem szeret annyira, mint Ő, és sokkal boldogabb lehetnék mellette, mert hogy ő egyetemet fog végezni és orvos lesz, vagy ügyvéd, és olyan gazdag lesz, hogy a tenyerén fog hordozni, csak várjam ki az időt. Olyan édes volt, hogy alig tudtam megállni nevetés nélkül.

Mondtam neki, hogy én is nagyon szeretem őt, de ez másfajta szeretet, és biztos jön majd egy kedves korban hozzáillő kislány, akivel jól ellesznek. Egy kicsit elpityeredett, de azt kérte, hogy azért engedjem meg, hogy a közelemben maradjon és ha bármi baj ér, Ő megvéd engem.

Mit lehet az ilyen helyzettel kezdeni?



2013. máj. 3. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
had fogja meg a melled :D:DD:D::D:D
2013. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
(első) én vagyok a kis srác a szomszédból
2013. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez valami hihetetlen édes egy sztori! Soha nem fog téged elfelejteni, míg él! Te vagy neki a plátói, beteljesületlen első szerelme! Nagyon jól reagáltad le!:)
2013. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát nagyon nem szeretnék belegázolni a kis lelkébe.

De azért azzal tisztában kell lennie, hogy ez nem működhet.

Ezt nehéz lesz megértetni vele.

2013. máj. 3. 10:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd kinövi.
2013. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

És oda mert menni hozzád?

Respect.

Amúgy nem nagyon tudsz mit csinálni.

2013. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát Tényleg nagyon bátor volt a fiú!

Bár remegett, meg el- el csuklott a hangja, de vette a bátorságot és odajött és a szemembe mondta, hogy szerelmes belém. Olyan édes volt. De biztos vagyok benne, hogy neki nem lesznek problémái a csajokkal.

2013. máj. 3. 13:05
 8/11 anonim válasza:
0%
Szerintem fogadd el. Majd kezd el csicskáztatni és akkor rá fog jönni hogy nem kellesz neki...
2013. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Milyen fiú vagy, hogy egy fiútársadnak ilyen baromságot kívánsz?
2013. máj. 5. 08:59
 10/11 anonim ***** válasza:
na, ugy latszik nok kozott is vannak pedofilok
2013. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!