Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az olyan szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az olyan szépnek tartott lányoknál, akiknek valamiért a nem helyesnek tartott, nem adonisz fiúk tetszenek azoknál miért van ez? Miért lesz ilyen egy lány, ilyen fura ízlésű?

Figyelt kérdés
Én például ronda, sovány, alacsony gyerek vagyok és egyszer tetszettem egy nagyon szép csajnak, akit bárkit megkaphatott volna, de a mai napig nem értem az okát.
2013. máj. 6. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell elhinni az osztály viccmestereinek, hogy "Hé Laci te bejössz a legjobb csajnak ő mondta tényleg, becsszó"


Mert általában nem.

2013. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert Nekik ez jön be:) Izlések és pofonok. De az is lehet, hogy a belsőd fogta meg a lányt;)
2013. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert nem egy felszínes k.rva volt. Meg lett nevelve. Rendelkezett elegendő empátiával, szocializációval és magas volt az érzelmi intelligenciája. Örülj neki. :)
2013. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert Nekik ez jön be:) Izlések és pofonok. De az is lehet, hogy a belsőd fogta meg a lányt;)
2013. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Johnny B. Goode ***** válasza:
Mert Nekik ez jön be:) Izlések és pofonok. De az is lehet, hogy a belsőd fogta meg a lányt;)
2013. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert sokat csalódott azokba az 'igazi mácsókban' és rájött, a külső az csak a teteje a dolgoknak.

16l

2013. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!