Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten "gáz" ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten "gáz" ismerkedni?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és eddig szinte csak onnan jöttek össze komolyabbak ( 1 volt, ami nem onnan, de alkalmi kapcsolatot gond nélkül), pedig nem vagyok csúnya, csak kicsit félénk.

2013. máj. 6. 21:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2013. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le,hogy mi a gáz?Szerintem mindenki úgy ismerkedik,ahogy tud.Az viszont tény,hogy utcán,szórakozóhelyen,stb.Többre mész,mert neten 100 emberből 101 fog lekoptatni mire találsz olyat,akivel esetleg megvan a közös hang.
2013. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Manapság mindenhol gáz ismerkedni.


Gáz a neten -> mert nincs tököd olyanhoz odamenni élőben akivel soha nem találkoznál amúgy


Gáz a tömegközlekedésen -> mindenki zenét hallgat, mindenki siet, milyen dolog az már hogy ezt meg mered zavarni önzetlenül és hátsó szándék nélkül?


gáz a melóhelyen -> házi nyuszira nem lövünk gyökér felfogás


gáz a fészbúkon -> milyen dolog már ráírni valakire ráírni aki tetszik és nincs kint hogy kapcsolatban van

2013. máj. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 lakiferiii válasza:
Már miért lenne gáz? Én most nyomom harmadszor, viszont most valamiért iszonyat nem megy... Az első két alkalommal hat hónapon belül találtam valakit, csak sajnos mindkettő véget ért... De nem adom fel most sem, csak mostanába elég furák a nők...
2013. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

1. nem gáz

2. kit érdekel mit gondolnak mások?


nekem speciel bejött, így ismertem meg a férjem. konkrétan társkeresőn. bár össz vissz 5 évig ismerkedtem neten ebből az utolsó fél év volt a társkereső.

tény hogy nem könnyű, sok fura szerzettel és bunkó állattal találkoztam, de minden szenvedés megérte.


hogy lássátok a másik oldalt is: amikor megismerkedtem a férjemmel, ő 2 hete volt fent azon a társkeresőn. 5 lánynak írt. ebből 3 válaszolt, végül 1-2 levélváltás után a többiek lemorzsolódtak, én voltam a maradék:)

3 éve vagyunk együtt/ 1,5 éve házasok.


összejöhet!!! volt osztálytársam, nem is egy ismerkedett neten. egyiknek már 3 gyereke,férje van ennek köszönhetően, a másik az első babáját várja, szintén házas azóta. ő fél évvel előttem jött össze a párjával.


tényleg nehéz, de nem lehetetlen.


27/N

2013. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

23:14!

Jóképű férjed van, ugye? Melyik társkeresőn ismerkedtetek meg? Lassan két hónapja vagyok egy társkeresőn, 27 elküldött levelemből 3 még olvasatlan, összesen 2-re érkezett válasz (komolyabb egyikből sem lett). Sokan még az adatlapom sem nézik meg, esélyt sem adnak. A 27-be még bele sem számoltam amiket Facebookon vagy máshol küldtem el, válasz persze nem érkezett rájuk. Az adatlapom látogatottsága napokig 0, esetleg akkor változik 1-re, ha elküldök egy üzenetet. 22/F

2013. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Adamka1119 ***** válasza:
csak akkor tudsz netről csajjal összejönni , ha ő is tényleg akarja. (ebből nagyon kevés van és inkább a szegényebb régiókból , hogy kihasználjon)
2013. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!