Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanában egyre többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában egyre többször érzek vágyat vagy késztetést, hogy végigsimítsam egy fiú karját, testét és megfogjam neki. Miért van ez?

Figyelt kérdés
kicsit olyan érzés mintha szeretethiányom lenne,de általában miattam nem jövök össze senkivel.
2009. szept. 29. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
ha lány vagy, akkor ez normális. mi is érzünk ilyet fordított esetben. :)
2009. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

azér a buszon ne próbáld ki.:D


talán kéne egy barátot találni? azt annyiszor simogatod meg fogdosod amennyiszer nem akarja.

2009. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igen lány vagyok

17leszek

2009. szept. 29. 14:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
gyereide 8D
2009. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Istenem miért nem futok én össze ilyen 17 éves lányokkal?? Csak találkoznánk...megadnám neked izomból
2009. szept. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A természet trükkje hogy fajunk fennmaradjon...
2009. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha ezt csak azzal a bizonyos sráccal érzed akkor lehet h szeeted csak még nem merted bevallani magadnak de ha nem akkor szexuálisan mindenképp kívánod, nem gáz ha te nyomulsz rá:D
2010. márc. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
gyere hozzám nekem megfoghatod minden nap többször is:D szeretem a fiatal csajokat tőlem megkaphatod amit szeretnél:D
2010. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen te csak most kezted érezni a fiuk iránti szeretetett teljesen. Ha beválalos vagy akkor nyugottan simogasd őket smároljatok meg hasonlo. Magyarul te vágysz az erotikára, ami nem csak sexből áll. Az erotika hasonlo az előjátékhoz csak lassab kb sok puszi a testrészeire meg sok simogatás mindenhol meg hasonloak.

=D

2010. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ezt sexhianynak hivjak
2010. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!