Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha elhivom első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha elhivom első randiként a csajt akkor én fizessem a jegyet? (16 évesek vagyunk)

Figyelt kérdés

msn-en ismertem meg és arra gondoltam h. elhívom moziba

16/F


2009. szept. 29. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

persze

ha elhívtad és igent mondott akkor fizesd te kettőtöknek

2009. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de több mint 1000 forint az a szr jegy:S nem vok túl gazdag tipus...
2009. szept. 29. 15:15
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Bocsi, de ha már te hivtad el a csajt akkor illő neked fizetni is. Akkor ne arra a rendezvényre mennyetek ahol ilyen sokba kerül a jegy. Keress más szórakozási lehetőséget. Nem gáz ha megváltoztatod a randi helyszint. Az nagyobb gáz ha megkéres ő fizesse a saját részét. Ha már több randin túl vagytok akkor kérheted, hogy felesben álljátok a dolgokat.
2009. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

akkor olyan napon menjetek, amikor nem ezer ft. vannak a moziknak ilyen akciós napjaik, amikor olcsóbb.


de amúgy hiába nemvagy gazdag típus, az elsőt illik fizetni, különben eláshatod magad a csajnál. spórolj.

2009. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
oks akk majd csórok anyámtol xd
2009. szept. 29. 15:22
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Később, ha már jártok, meg lehet beszélni, hogy nem vagy gazdag, a csaj biztos meg fogja érteni, és akkor lehet úgy, hogy mindenki a magáét , illetve alkalmanként meghívni egymást- de első randin tényleg úgy szokás, hogy a pasi fizet. Persze a nőnek sem illik (és nem is célszerű) a legdrágább ételt, italt, programot választania ilyen helyzetben. Ha nincs pénzed, ne hívd moziba, hanem menjetek sétálni, üljetek be valahova, úgy jobban is lehet beszélgetni - de ha te meghívtad konkrétan moziba, és nem csak haverilag elmentek ketten, akkor a meghívásban benne van, hogy Te állod, azért MEGhívás.
2009. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
ha te hívod el tehát dobod fel az ötletet akkor egyértelmű hogy a jegyeket is te fizetd, ha van a lányban némi kompromisszumkészség, ő veszi a kukoricát:)
2009. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elcseszted :D majd legközelebb olcsóbb programot találsz ki. Egyébként egyetértek az előzőekkel, ha már meghívtad akkor illik neked fizetni
2009. szept. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
am még nem hívtam el csak gondoltam rá h. esetleg moziba... de ha ugy döntök h. mégis mozi akk fizetek
2009. szept. 29. 17:08
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Ha te hívtad el, akkor fizesd ki! Van más megoldás is.

Ha szép óvatosan bevezeted a témát és közösen megbeszélitek, hogy el is mentek, akkor fizeti mindenki magának!

Szerintem ez így korrekt!

Fizesse csak mindenki magának. Azért mert nő, nem várhatja el, hogy pénzeld. Ez csúnya dolog. De, ha te hívod el, akkor szinte kényszeríted, hogy fizesse ki!

Használd az eszed és ne érezd, hogy neked kell fizetned. Nem tartozol neki semmivel! :-D

2009. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!