Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam le a nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le a nekem tetsző srácot konditeremben?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
"Szia! Te is ide jársz?"
2013. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
akárhogyan, csak beszélgess vele :D szia, hogy kell ezt vagy azt a kardiógépen ezt vagy azt beállítani?/ nem tudod véletlenül mire jó ez az öv/jól használom ezt a gépet? : D vagy akár szia, régóta jársz ide? múltkor is láttalak itt, ha már nyeregben érzed magad akkor kérdezd meg hgoy, edzés után szokott e valahol kajálni, ilyesmik :D
2013. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Amit az első mondott az nem rossz, bár tartsd észben a Rózsaszín Pittbull Izomtibiről szóló dalát.
2013. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne kérdezd, hogy "te is ide jársz-e"!

Hát nem egyértelmű? :D


Én a másodikkal értek egyet, játszd az agyad, hogy nem tudod beállítani a géped és segítséget kérsz. :) Onnantól simán megy a dolog mert már minimum köszönőviszonyba lesztek és akárhányszor taliztok megkérdezheted, hogy van, hogy halad a testépítéssel, stb. :)

2013. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Melyik varos konditermebe jarsz? :D

Egyebkent enis azt mondom hog kerd a segitseget valamilyen gyakorlatnal vagy csak siman menyj oda hozza beszelgetni...

Mit nem adnek ha hozzam is odajonne valami lany a teremben! :)

2013. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd őt békén. Edzés közbe senki se szereti ha basztatják.
2013. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha edzés közben valaki odajön dumálni!;)
2013. máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyilván azért mert te nem edzeni mész oda. Aki komolyan veszi azt nem illik zavarni.
2013. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyúrunk wazzeee?!!
2013. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 12:19

Nyilván nem edzeni járok az edzőterembe! Vajon mégis miért másért????

Én nem is szoktam másokat zavarni, de mivel elég nyitott természet vagyok, ha bárki odajön hozzám, szívesen beszélgetek vele!

2013. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!