Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hiányérzet. Mintha elérhetetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányérzet. Mintha elérhetetlen lenne egy párkapcsolat. Van valaki igy?

Figyelt kérdés
Általában, mikor társkeresőket nézek, mindig rosszul vagyok "lelkileg", néha olyan világbajnok nőket látok, akiket szinte azonnal feleségül vennék. A környezetemben meg egyáltalán nincs ilyen. Olyan elérhetetlennek tünik csak egy ilyen lány is, volt már valaki igy?
2013. máj. 8. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne a külső alapján ítélj.

Jó csajok csak viccből vannak fent ilyen oldalakon.

2013. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
volt...
2013. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor mi alapján? Nem jól felöltözött luxusqrvákról beszélek...
2013. máj. 8. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Hiányérzet. Mintha elérhetetlen lenne egy párkapcsolat.

Pont így érzem én is!

2013. jún. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj elhamarkodottan belerohanni egy párkapcsolatba. Élvezd ki inkább a hátralévő időt.Egyszer vagy fiatal! Ha már idősebb leszel, bizonyára feleséged lesz...Valósítsd meg az álmaidat inkább, utazz, sportolj, tanulj, láss világot.
2013. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!