Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mit ne tegyünk, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit ne tegyünk, mi nők, hogy végre kinyissátok a szemeteket?

Figyelt kérdés

Most olyan pasikra gondoltam, akik nem tudnak vagy nem akarnak közeledni a nőkhöz. Mondjuk, ha nem tud kapcsolatot, beszélgetést teremteni, csak némán elüldögél a nő mellett, szóval nem elég bátor, vagy nem elég nyitott, pasikhoz hogy lehet úgy közeledni, hogy leessen nekik a tantusz? És közbe nem égessem be magam, ha mégse jön össze.

Huszonéves korosztály.

Az írjak rá facebook-on dolog kizárva, élőben akarok valamit lépni.



2013. máj. 8. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"mit ne tegyünk,hogy kinyissátok a szemeteket?"

ezt most pontosan,hogy is értetted? :)

2013. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Veszel egy üveg bort azt sokan szeretik, aztán odamész, és "szia van egy árva borom estére csatlakoznál?"
2013. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ülj az ölébe, csókold meg... Ha erre se reagál, akkor vagy halott, vagy meleg.

Egyébként én se nagyon közeledek senki felé, mert nem érzem szükségesnek, hogy egyel növeljem a feleslegesen megismert emberek számát. Ha meg valaki érdekel, akkor annak szólok. :))

2013. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nos, nem tudom hol élsz McFly, de itt 2013 van, már nem szégyen a nőknek kezdeményezni.
2013. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha le is esik,nem biztos hogy kell ez nekik,nekem például nem kellene.Másrészt pedig te nem égeted be magad,te kipróbáltad hogy vevő e a kapcsolódásra.Ha nem az,akkor mindenki megy tovább
2013. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

helyesen: mit tegyünk,

csak átfogalmaztam írás közbe a kérdést és véletlenül benne marad a ne szócska

2013. máj. 8. 20:39
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
Kicsit átérezhetnétek a helyzetünket! Kezdeményezzetek azzal aki tetszik nektek mert úgy is ti döntötök! És megtudjátok milyen ha vissza utasítanak! Meg kellene fordítani ezt az ismerkedés kezdeményezés dolgot! Mert ugyebár a nő választ! Akkor tessék kezdeményezni!
2013. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Könnyű így hozzáállni annak, aki még soha nem kezdeményezett. Én annyi visszautasítást kaptam már, hogyha nem látom, hogy egy lány legalább szemezik velem vagy valahogy tudatja, hogy van esélyem akkor tuti le se szólítom.
2013. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Elég nehéz egy olyan fiúnak kezdeményeznie már, amikor egy csomó csajtól megkapta, hogy ronda, nyomi, húzzon innen vagy hívja a biztonságiakat vagy csak úgy kinevették a srácot a "kedves" lányok.


Épp ideje lenne már, hogy végre a csajok szívjanak, őket utasítsák vissza, gúnyolják ki, hogy megérezzék milyen fájdalmas is ez a fiúknak, legalább rájönnéte, hogy nekünk fiúknak is van szívünk, nem vagyunk érzéketlen robotok.

2013. máj. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezt annyira nem értem...kötelességünk lenne minden fiúval összejönni, azért mert bepróbálkozik? Ha pl. 5 nő közül kéne választanotok, 4-et ti is elutasítanátok, nem?

Ja, és nem csak azokat szoktuk észrevenni, akik udvarolnak...nekünk is van kiszemeltünk és sokszor(legalábbis nálam) pont ő az aki nem udvarol...végeredményképp ez is egy visszautasítás.

2013. máj. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!