Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan utasítsam úgy vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam úgy vissza a kezdeményezését, hogy közben ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Nemrég volt a 15 éves általános iskolai osztálytalálkozónk. Nagyon jól sikerült, ahhoz képest, hogy a legtöbb lány már férjjel, gyerekkel dicsekedhet, miközben én voltam egyedül ott szingli csaj. Sokan leléptek már korábban, csak néhányan maradtunk még iszogatni, majd az egyik srác hazakísért és félve bevallotta, hogy neki én voltam a nagy gyerekkori szerelme. Nagyon örült neki, hogy 15 év után is ilyen jó csajnak láthat (ő mondta így) és hogy még egyedülálló is vagyok, nincs esetleg kedvem találkozni vele. Bevallom meghatott így hirtelen ez a vallomás, mivel egyáltalán nem voltam egy népszerű csaj általánosban, bár kinek ne esne jól ez? :)

Belementem a randiba. A randin jót beszélgettük, látszott a fiún, hogy ez most neki nagy dolog, kicsit zavarban is volt. Viszont nálam azon kívül, hogy tényleg nagyon kedvesnek tartom ezt az egész helyzetet, értékelem is a srác őszinteségét, de nem érzem, hogy bármi komoly kapcsolat lehetne ebből. Hogyan mondjam meg ezt neki, hogy közbe ne bántsam meg, mert már egy következő randit szeretne.



2013. máj. 8. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

tapintatosan, kedvesen, őszintén.

de szerintem így is, úgy is össze fog törni szegény.

2013. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát valahogy így... hogy elmondod, hogy nagyon jólesett a közeledése, és szimpatikusnak tarod, de nem érzed, hogy komoly kapcsolat lehetne belőle. Esetleg indokolhatod is, hogy miért: legyél őszinte, mert különben elkezd kombinálni!
2013. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
XY te nekem vagy kiszemelt úgymond
2013. máj. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem is az egyenes út a legcélravezetőbb, a füllentés senkinek nem jön be és nagyon átlátszó, a kedvenc mondatom: " Túl jó vagy hozzám...." vagy "El kell, hogy engedjelek, mert velem boldogtalan vagy..." nah ezek halál. Mondd meg neki egyszerűen, hogy nem érezted azt az érzést a randin, amin vártál, ha intelligens úgyis megérti, ha nem, akkor majd lehet kibeszél, de akkor látod majd, hogy tényleg jól döntöttél. Biztos vagy benne, hogy nem fogsz később se semmit érezni? Nemcsak valami más áll a háttérben, hogy most nem is igazán tudnál senki iránt érezni, vagy ez most neked új, vagy csalódott vagy?

Sok sikert! :)

2013. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!