Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Udvarlásnál mindenképp megkell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarlásnál mindenképp megkell hívnom a csajt vmire?

Figyelt kérdés

Ki lehet ezt egyáltalán kerűlni ? Nem akarok pénzt költeni....

De viszont akkor hogy kezdjem az udvarlast ?


2013. máj. 9. 09:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%
A csajozás 16 éves kor fölött pénzbe kerül, ha egy fagyira sajnálod a zsét, akkor mi a p*csnek erőlködsz a témán?
2013. máj. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
54%
11 Mert jó emberismerő volt, és átlátta a helyzetedet, és szorult blé "némi" csendes intelligencia és tolerancia.
2013. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Ha mar meghivom akkor en akarok fizetni. Amugy nem ertem mi ez a felhaborodas. Ezert kerdeztem, hogy udvarlasnal ki lehet kerulni a koltekezest ...oke seta. Es vmi mas ?
2013. máj. 9. 09:33
 14/33 anonim ***** válasza:
94%

Reméljük, mire eljutsz addig, hogy óvszer kell, akkor nem fogod sajnálni a pénzt.. drágább lesz a babakocsi:/

Sétálgassatok, nézzetek otthon filmat, üljetek ki a parkba:)

2013. máj. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Ha azt nézed, hogy a zónában már 3 ezerért, udvarlás nélkül is leszopnak, úgy már nem is olyan olcsó a fagyi...

Nem tudom, hogy pénz nélkül mit lehet manapság csinálni egy randin. Főleg ilyen hőségben, amikor állandóan szomjas az ember. Ha nincs sok zséd, tippmixen azért viszonylag könnyen kiegészítheted. Egy ezresből, két papírforma meccsel csinálsz kettőt, azt' már futja fagyira.

2013. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Ugyan már.Ez udvariasság kérdése.
2013. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
96%

most vagy analfabéták vagytok,vagy kamuztok....én egy csóró tróger vagyok,de még nekemis telne fagyira...csakhát egynőse áll szóba velem.

érdekes mindenki csóró mégis televan a hamburgerbár álandóan.

jha és aki tipmixre van pénze az mitudomén emgrak ezret ezerér kap 10 fagyit annak mi értelme emgrakod két egyértelmű mecsre 1.20 as odszal,azt ráadásul elbukhatod mer buktam én már el ugy emcset hogy az első játszott a 18 adikkal

2013. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
96%

Na de meddig akarsz udvarolni? Mert ha úgy tervezed, hogy az első nap ágyba viszed, aztán mehet isten hírével, akkor elképzelhető, mondom elképzelhető, hogy Sóher Sanyi megússza fizetés nélkül. Érted? De az egy-két napi udvarlást nem nevezném udvarlásnak, pláne így. Inkább széltolás. Az udvarlás, mint olyan pénzbe kerül. Hosszabb idő, jó esetben virággal, étteremmel, mozi meghívással, stb.

Szóval a válaszom, NEM. Ingyen nem lehet udvarolni. Ha nem szánsz rá semmit, akkor az nem udvarlás, hanem ismerkedés.


De had jegyezzem meg, hogy még ezzel a kérdéssel is szégyent hozol a férfitársaidra. :/

2013. máj. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

18.

Jó de te normálisan gondolkozol.Ők meg nem.Tudod a sztereotípia,hogy a nők csak a pénzre hajtanak...

De valóban 1 délutáni mekizésből lazán meglehet hívni egy csajt randin valamire

2013. máj. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

5-ös, jót röhögtem a te kommenteden is:DDD /3as voltam/:xD


10-es: ugyanezt fejtettem ki egy másik témában, hogy a mai pasik 80%a nem férfi..íme egy remek példa az általam hozott százalékos arányokra:-DD


22L

2013. máj. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!