Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Udvarlásnál mindenképp megkell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarlásnál mindenképp megkell hívnom a csajt vmire?

Figyelt kérdés

Ki lehet ezt egyáltalán kerűlni ? Nem akarok pénzt költeni....

De viszont akkor hogy kezdjem az udvarlast ?


2013. máj. 9. 09:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
ja hogy étterem...az már drágább,meg a virág is...én a fagyi miatt furcsáltam hogy egy fagyi nemolyan drága...
2013. máj. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Mert bedőlsz az 1.20-as oddsnak. Én tegnap azt játszottam, hogy a Real meccsen min. 4 gól lesz. Szal nekem ma jó sok gombóc fagyi beleférne :D

De inkább elk.rvázom hazafelé, mint fagyira költsem...

2013. máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

szerintem főzz otthon egy teát tedd bele egy üvegbe, vigyél kést meg vágódeszkát meg kolbászt meg kenyeret aztán leültök és esztek isztok :)

biztos díjazni fogja :)

2013. máj. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

nyugi, nem kell mindjárt kezdeni

manapság nem értem miért lett ez olyan fontos, miért kell mindjárt valamit venni

lehet simán sétálni és kész, sőt nálunk a folyóparthoz szoktak kiülni, így legalább egymásra figyelnek N

2013. máj. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Pretty_Fighter ***** válasza:
6%

Dehogy kell!

Fizesse csak magának,nem hal bele:D

2013. máj. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Uristen mekkora fosveny vagy kerdezo....remelem soha nem lesz nod ha sajnalod ra azt az ezrest is.....mi lesz kesobb?
2013. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Pretty_Fighter ***** válasza:
0%
Kösz a lepontozást,miért most bele hal?:D
2013. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Igen, meg kell, de nem muszáj pénzes dologra gondolni... pl buliban elhívod táncolni meg beszélgetni... ennyi is elég! :)
2013. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem értem a férfiakat. Párkapcsolatban ezt mégis hogy fogod megoldani?? nyilván fizetsz majd neki ezt azt, ha a párod lesz, vagy akkor sem? Mert én nem értem. Miért kell sajnálni a pénzt arra, akit szeretünk??
2013. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
29.Nem kell általánosítani.Nem minden férfi ilyen
2013. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!