Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten egy nőnek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten egy nőnek mit lehetne írni üzenetbe hogy vissza is írjon?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalra értem! Meg nem gagyi üzenetre gondolok hanem valami értelmesre. Segítsetek.
2013. máj. 9. 14:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szia édes hogy vagy?
2013. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szia ellenőr vagyok lyukaszthatok?
2013. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Csonti95 xD ***** válasza:

írd meg neki hogy 30 éves vagy és szűz.


tuti nyerő..

2013. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha visszaírsz kapsz 100 ropit (de tényleg tartsd is be - instant win)
2013. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szopó köxé? :F
2013. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem ilyenekre gondoltam!!! Valaki írjon már egy értelmes üzenetet? ilyesmire gondolok csak jobbat. Szia! Ne haragudj hogy csak így váratlanul rád török. Meg szeretnélek kérdezni hogy lenne-e kedved beszélgetni? Persze csak akkor ha nincs ellenedre. Nagyon Csinosnak talállak képen szimpatikus vagy. kérlek szépen írj vissza. Köszi.
2013. máj. 9. 14:27
 7/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom páran már megtették előttem azt, hogy írtak Neked bunkóbbnál bunkóbb ajnálatokat. Én kimaradnék ebből. Ehelyett szívesen megismerném a bájos mosoly mögött lakozó lelket :)

2013. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Csonti95 xD ***** válasza:

"kérlek szépen írj vissza" :D


ez jó...


először is köszönj rá és közöld vele h nagyon szimpatikus a számodra vagy hogy megdugnád.. valamit biztos ír majd

2013. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Például:


Szia .........!


Még nem ismerjük egymást, de azt hiszem ezen jó lenne változtatni. Neked mi a véleményed erről? :)

2013. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Csonti95 xD ***** válasza:
légy kreatív
2013. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!