Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten egy nőnek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten egy nőnek mit lehetne írni üzenetbe hogy vissza is írjon?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalra értem! Meg nem gagyi üzenetre gondolok hanem valami értelmesre. Segítsetek.
2013. máj. 9. 14:17
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hát basszátok, meg olyan idióta válaszokat írtok, hogy egyszerűen nem igaz! Azért írtam ide, hogy itt hátha kapok egy megfelelő üzenetet!
2013. máj. 9. 14:36
 12/21 anonim ***** válasza:

9es jó.

Amit Te írtál, nem. hogy miért: ne "koldulj" a beszélgetésért.

Valahogy emberi nyelven, lazábban fogalmazd meg amit szeretnél. (kevesebb feltételes mód, kevesebb "nyalás")

2013. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

7es is jó, most olvastam. :)

De inkább Te próbáld meg átírni. (a bocsánatkérés sem kell bele)

2013. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! nem kell így kirohanni

amúgy ezt Neked kell megoldani, de a nőszemélytől is függ, mennyire normális

nem tudom én mindig válaszoltam, még akkor is ha egyből leírta mit szeretne N

2013. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 hyatt ***** válasza:

írd meg miért írsz neki. Mi az ami miatt úgy gondolod, hogy jó lenne egyet dumálni. Milyen fantáziád van róla.


Amennyiben ezeknek a központjában mind erőteljesen a szexuális kontaktus mielőbbi létesítése áll próbáld meg ezt felvezetni neki, nagyon - nagyon!!! - burkoltan és viccesen. Mármint azt hogy egy szép és vonzó lánynak tartod a képek alapján.


Ha van valami közös hobbi amit remélsz tőle, vagy úgy érzed vevő vagy a stílusára..stb akkor egyszerűbb a dolgod. Írj neki ezekről. Ha valóban olyan, amilyennek gondolod - ezekre rá fog harapni és jó katalizátora lesz a beszélgetések alatt.

2013. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
pontosan ne nyalj, nem egy kutyák akarnak a nők maguk mellé. és ne kérj elnézést bocsánatot. bas-sza meg férfi vagy irányíts. legyél tökös, ne tutyi mutyi. bár én alapból nem társkeresőn nyomulnék. 18 F.
2013. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én csak annyit írtam, hogy:

Szia!

Szimpatikus vagy a profilod alapján szívesen megismernélek!

Ha van kedved valamelyik nap elmehetnénk....

Üdv xy


A kipontozott részre teázni, sétálni, konkrét helyszín, mozi, stb

Akiknek szimpatikus volt a profilképem azok visszaírtak, hogy igen és akkor megbeszéltük a részleteket, szerintem nem kell túlbonyolítani, akinek nem tetszik a képed az lehet nem ír vissza vagy elutasít ennyi.

2013. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hanyadik randi után lehet meg kérdezni egy nőt hogy meg csókolhatom-e? Elsőnél tuti nem szabad mert már párszor pórul jártam.
2013. máj. 9. 19:36
 19/21 anonim ***** válasza:
huhh...nem megkérdezni kell! figyelni, vevő e a közeledésre, és ha igen, egy alkalmas pillanatban megtenni. (ha tetszel neki, akár első randi végén...)
2013. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 hyatt ***** válasza:
Bizony. Ilyeneket nem kérdezgetünk mert csak elkezd gondolkodni a kapcsolat jövőjéről a lány és az neked nem biztos hogy jó lesz a végén :D
2013. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!