Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy látásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy látásból ismert srác facebookon hív el egy randira, hogy reagálnátok? 20/F

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan a pasi, akit már én is "észrevettem", felfigyeltem rá és bejön, akkor benne lennék :D 19/L
2013. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem sincs fb-m :D

A facebook elotti idoszakban az egyik haverom rairt minden egyszerunek tuno lanyra es minden heten masikkal is volt... en meg meg lettem szolva mindig, mert nem volt egy fel nom se. Most igy visszagondolva csak mosolygok rajta :)

Cseten biztosan konnyebb dolgod van, de en is inkabb a szemtol szemben parti vagyok. Szerintem irj ra parszor es mikor 'joban' vagytok akkor hivd randira. Sok sikert.

23/f

2013. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

azt, hogy már megint egy gyáva alak,sokat kell tennie hogy összejöjjek vele! mondjuk, ha tetszik külsőre akkor van esélye...

attól is függ, hogy mindennap lát-e, vagy csak egyszer,kétszer látott...

2014. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

16 vagyok, nekem sem jön be a Facebookon történő nyomulás. Azt az érzést kelti, mintha egyszerre több lánynak írna, másolás-beillesztéssel, és sorra mindenkivel randizik, aki bedőlt neki.

Szerintem személyesen, vagy telefonon hívd előbb. Igy bizonyíthatod az elszántságodat...

2014. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!