Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy látásból ismert srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy látásból ismert srác áthívott magához. Hogy értessem meg vele, hogy nem szeretnék rögtön lakásra menni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit néha-néha szoktam látni a faluban. Pár hete felvett msn-re, és jókat beszélgetünk.:) Az a gond, hogy áthívott magához (mivel esik az eső, és mindketten unatkozunk). De én először még nem szeretnék rögtön hozzá menni.:D Szívesebben sétálgatnék vele kinn a faluban. Már mondtam neki, hogy nem engednének át hozzá, és utalgattam is, hogy mennyünk inkább el valahova, de ő nem akar.:/

Nem az a csajozós fajta, aki mindenkit felvisz lakásra, aztán behúz egy strigulát, de mivel még nem is beszélgetüünk soha, nem szeretnék rögtön felmenni hozzá.

Mit mondhatnék neki? Szeretnék vele talizni, de nem rögtön nála.:S

16/L (ő 16/F)


2009. jún. 24. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
reméljük nincs bnője..
2009. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Abban biztosak lehetünk, hogy nincs barátnője.:)
2009. jún. 24. 11:05
 3/10 anonim válasza:

Szerintem ezt kerek-perec mondd meg neki:)

A pasiknál nem fontos hogy kerülgessük a forró kását;)

Csak légy nyitott és mondd meg neki hogy majd csak később akarsz felmenni hozzá.

Ahogy ő mondhatja azt hogy nem akar sétálgatni...Te is mondhatod azt h nincs kedved felmenni hozzá:)

Csak bátran.Biztosan nem harap.Sok sikert!

2009. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki kerek-perec: NEM akarsz felmenni hozzá az első randin!Olyan pedig nincs,hogy jajj,mert esik az eső...Legyetek kreatívak,találjatok ki valami olyan progit,amit lehet rossz időben is csinálni.Az meg a másik,hogy már kezd jobbra fordulni az időjárás,szóval hajrá!:)

Ha pedig ragaszkodik ahhoz,hogy nála legyetek,akkor számolj valami mögöttes szándékkal is!Bocsi,ezt jobban nem tudtam kifejezni.:)

L/17

2009. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát akkor hivd át magadhoz vgy nincs olyanhely a faluban ahol összeszoktál jönni a haverokkal mer akkor ott talizzatok vagy buszmegben vagy vhol máshol ahol te tod hoyg biztonságban vagy
2009. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát a faluban itt-ott szoktam sétálgatni (teázó,kávézó,étterem,vagy ilyesmi nincsen). Szóval csak sétálgatni tudnánk, mert magamhoz áthívni sem akarom. Először csak egy sima séta, és beszélgetés kéne.:) Csak az a baj, hogy nem merem tisztán elhívni.:D Ő meg sétálni nem hív.:(
2009. jún. 24. 12:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem az a fajta, aki felvisz a lakására aztán húzza strigulát, ha még sosem beszélgettél vele? Egyszerűen nem kell felmenni idegenek lakására és kész. Várjátok meg amíg jobb idő lesz. Ha akkor sem hív sétálni, és arra sem reagál ha te hívod, akkor valószínű, hogy nem sétálgatni akar.. Addig meg beszélgess vele, és ismerd meg.
2009. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom és kész.:D Hagynemagyarázzam, mennyit, hol, hogyan néztem utána és h kiktől érdeklődtem.:P
2009. jún. 24. 13:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg mitől félsz? Menj fel hozzá, aztán lesz ami lesz. Ha tudod és kész, hogy nem ilyen akkor hajrá. Nincs mitől tartanod.
2009. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
pl. mert a szülők sem engednének át hozzá, mivel nem ismerik... és idegen fiúkhoz nem szoktak átengedni csak úgy:D és ha még el ismondanám, h nem is taliztam még vele, csak láttam párszor... húh:D
2009. jún. 25. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!