Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, van itt olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, van itt olyan, aki hasonló traumán esett át, ti hogy lettetek képesek újra bízni a lányokban és újra visszanyerni az önbecsüléseteket?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég randiztam egy csajjal, fura volt, mert annak ellenére, hogy mondtam, hogy csúnya vagyok ő azt írta, hogy nem zavarja, mert neki nem a külső a lényeg, meg, hogy neki olyan fiúk is tetszettek már, akiket a barátnői csúnyának láttak. Így kaptam egy kis lendületet és kedvet a randihoz, gondoltam el is hívom meg minden. Meg is történt a találka és tényleg tök kedves volt, végig mosolygott meg bókolt is nekem, hogy helyes vagyok. Túl szép is volt ez, én hülye meg szépen bedőltem neki. Smároltunk is, bár először azzal jött, hogy ő első randin nem szokott így közben abbahagytuk. Aztán újra megcsókoltam, akkor már hagyta, de végül indultunk hazafelé. MÉg búcsúzásnál is szájrapuszit adott, én még akkor sem gyanakodtam. Tök jól elhitette, hogy bejövök neki, meg minden faszán a helyén van. Erre otthon kaptam meg facebookon több sornyi fikázást és a lényeget, hogy csak fogadásból találkozott velem, felejtsem el egy életre és ronda vagyok meg szarul smárolok.

Én még így egy csajjal sem jártam, akikkel randiztam pedig tény hogy nem vagyok egy lányok álma típusú srác, inkább csak átlagos külsőre, úgy értem van, olyan lány, aki helyesnek tartott meg vannak, akik szemében ronda vagyok. Szóval önbizalmam nem is volt sok sosem, de ezek után végképp roncs lettem, nem is tudom, hogy fog begyógyulni a seb, amit okozott ez a csaj nekem. Ennél még az is jobb volt, amikor a csaj a randin látszólagos érdektelenséget mutatott és én láttam a randin hogy nem vagyok az esete nem is haragudtam rá, de ez a csaj, teljesen kihúzta bicskát és egy életre úgy érzem, hogy nem akarok több csajjal randizni, ismerkedni sem, mert most már tartok tőle, hogy mások is ilyen kis szemetek és tényleg, egyre jobban érzem úgy, hogy minél szebb egy lány, de mondjuk ez a csaj inkább átlagos volt csak, annál jobban kell tartani tőlük. Nem értem mire volt jó ez és mégis mit lehet ebben élvezni, hogy mást így meggyaláznak csajok?


2013. máj. 11. 00:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
az igen micsoda érzéketlen p*csa le kéne lőni komolyan mondom
2013. máj. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

xD Téged sajnállak, de ebben a történetben a csaj a lényeg! Ilyen hülyét b@zmeg xD Remélem jó mélyen lenyomtad a nyelved a torkába és mély nyomot hagytál benne! :D Ekkora nyomorékot... fogadásból... mondjuk annyi volt benne, hogy megtette... szánalmas ribanc!!!


Te meg lépj tovább, biztos megtalálod, aki komolyan szépnek lát téged! Ne add fel! ;)

2013. máj. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányt jó erősen arcon kell vágni, megérdemli. Neked meg pláne jól esne ha te tudnád pofonvágni :D
2013. máj. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

TEssék lásssék!

Íme egy újabb palimadár, akit "kinyírt" egy nő. Bocs ember, nem akarlak megsérteni, csak az érzékeltetés végett írtam így.

A lényeg, BÁRMIKOR! belehúzhatsz egy ilyen sza rházi féreg nőbe. Nincs igazából senkire sem ráírva,hogy miféle patkány "lakozik" belül.

Te leszólítod, aztán egy lelki toprongyá tesz.

Nem a sose szólít le féle palikat kéne ócsárolni meg értetlenkedni nők! hanem az ilyen féreg fajtársaitokat, akik miatt sokan már az egész nőszerzéstől, ismerkedéstől hányingert kapnak, mert egyre több az ilyen hozzáállású nő, és csak szétszed mentálisan. Kinek hiányzik ez?

Engem még nem utasított el senki, mert esélyt sem adtam rá nyilván. Önbizalmam van, de semmiképp nem áldoznám fel, mert akármikor beleválaszthatok egy ilyen genyláda nőbe, aztán vége.

Vannak emberek akik nem tudják túltenni magukat az ilyeneken egy könnyen. Oké ,vannak akikről lepereg, de vannak akik benyelik az ilyesmit!

Szóval nem kell csonálkozni, ha sokan felétek sem szarnak ismerkedés szempontjából!

Indulatból írom ezt az egészet, mert engem zavarnak állatira az ilyen esetek, én szinte fóbiásan kerülöm az ilyen szituáció lehetőségét is.

Ezért mondom én azt,hogy az ismerkedés csak annak való, aki valami komoly párkapcsolatot akar, senki másnak. Ezerszer jobb elmenni egy prostihoz, ott mindneki kussban van, nincsenek aljadékok. Vagy ritka...

2013. máj. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valahogy túllépni. Ez a lány saját magáról állított ki szegénységi bizonyítványt. Nagyon gáz.
2013. máj. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Volt hasonlóban részem igen. Ő hívott fel, randit kért tőlem, majd 2 órán át váratott, és odajött a barátnőivel, és kiröhögtek, hogy én hogy gondolom azt, hogy bármilyen lány is valaha el fog velem jönni randizni, meg hogy törpe vagyok, meg hájas disznó, meg hogy olyan ronda, hogy csak papírzacskóval a fejemen szabadna csak kimozdulnom. A barátnőivel szinte egymásra licitálva ócsároltak. De te örülj, hogy legalább egy randiig meg egy csókig eljutottál, mert nekem 26 év alatt még egyikből sem jutott.
2013. máj. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha valóban ronda vagy, ne is bízz a lányokban! Mindnek csak a külső számít, ronda pasi egyiknek se kell.
2013. máj. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem hiába, csak a szexre jók.

Én a helyedben úgy fől rúgtam volna, hogy a lépe leszakadjon.

2013. máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

5 évvel ezelőtt én is hasonlóan jártam, elég rosszul esett.

3 évig elég rossz kedvem volt miatta nap mint nap, talán az a legjobb ha nem foglalkozik vele az ember, bár nem tudom azt hogy lehet. El kell fogadni, hogy ez a játék része és benne van a pakliban egy ilyen végkifejlet is ennek tükrében döntsd el, hogy fogsz-e többet randizni vagy nem.

Egyébként a haverjaim is csinálnak ilyet csak nőkkel úgyhogy ilyen tekintetben kiegyenlített a játék.

A rossz az egészben az, hogy általában olyanok szenvedik el akik nem érdemelnék meg. Nekem se volt még soha senkim mégis én fogtam ki egy hasonló szituációt, a haverok akik pedig néha szemétkednek nőkkel ők mindig jól jönnek ki a randikból ez van ilyen az élet.

2013. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Atyaúristen.. Az egy dolog, hogy nem jöhetsz be minden nőnek, és van aki elutasít, de akkor mondta volna hogy "bocs nem randizok veled", és kész, ez nagy köcsögség volt tőle, ez direkt megalázás... Nagyon ellenzem az erőszakot, azok a pasik akik megütnek egy nőt, nem normálisak, de azért ez is a ritka kivételek egyike, én lány létemre azt mondom az ilyen retek r.bancok igenis megérdemelnének 1-2 istenes pofont hogy kitisztuljon az agyuk.... Az ilyen férgek miatt nem kezdeményeznek a normális srácok, mert mind önbizalomhiányos lesz.

Kérdező, neked azt javaslom próbáld elfelejteni, és ne "add fel" a csajozást, egy ilyen kretén miatt.

2013. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!