Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kezdetben teljesen ingyene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kezdetben teljesen ingyenes, majd válasz küldésének lehetőségéért pénzt kérő társkereső oldalon, miért nem jut egy férfi eszébe elérhetőséget is csatolni a leveléhez?

Figyelt kérdés
ajjj legyetek már leleményesebbek

2013. máj. 11. 16:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
számitógépfelhasználói készségeik nem a legjobbak, de a logikájuk sem. És a nökhöz sem értenek :(
2013. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
az önbecsülésemnek annyi:)))
2013. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát kapd be! Én egyik társkeresőn megoldottam az elérhetőséget úgy, hogy nem fizettem érti. Leleményesebb vagyok mint te gondolnád, de ti nők..... Játszani mentek fel, mert unatkoztok.
2013. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
egy jó pasira egy nő se mond nemet (max csak szinjáték miatt), mindegy, hogy társkeresön, munkahelyen, buliban, vagy utcán probálkozik be.
2013. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
érte*
2013. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Annyi rendes férfi írt nekem, de nincs pénzem fizetni az oldalnak, hogy válaszolhassak.

Ráadásul ez szelektív és a "lekoptatandóknak" tudtam válaszolni:(

2013. máj. 11. 16:57
 7/19 A kérdező kommentje:

beregisztrálok álnéven, más adatokkal és nem találom meg akiknek szeretnék írni-.-

Miközbe a másik fiókból ugyan azt keresve bejönnek,

ilyen nincs a világon...

2013. máj. 11. 16:58
 8/19 anonim ***** válasza:

Például azért, mert tilos?

Törlik azt a levelet, ahol cím is van.

2013. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
a magánlevelet nem törlik, kaptam egy címeset történetesen
2013. máj. 11. 20:05
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
a nők általában ezeken az oldalakon ingyen levelezhetnek, mert nők és a nőknek mindent szabad...szóval leirhattad volna TE a cimedet neki válaszban.
2013. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!