Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezzel segitenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel segitenek Anyukamnak?

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok. Meg van ket fiatalabb fiu testverem. Anyukam egyedul nevel minket. Miota a szemet apam elhagyta semmi boldogsag nem jut neki. A netes tarskeresokhoz alig ert. Igen kifinomult az erzese a ferfiak teren pontosan tudom mi kell neki. Igy arra gondoltam, hogy esetleg regisztralnek egy ingyenes tarskereson(ha linkelnetek ilyet nagyon halas lennek) es ott probalnek neki part keriteni. Talalkoznek egy-kettovel amig meg nem talalom a jo jeloltet es bemutatom Anyunak. Tudom tul morbid de mar joval 40 felett van es ugy szeretnem ha szorakozna kicsit. Szerintetek?

Elore is koszi a velemenyekert es a linkekert :)



2013. jan. 28. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

chatroulette.com

egyébként hagyd inkább anyukádra...

2013. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Isten ments te lány te!! Ne avatkozz bele és főleg a netes társkeresőn több szemét pasira találsz mint gondolnád. Hagyd anyukádra oké?
2013. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ezek a 40 éves pasik igen meg fognak lepődni, amikor egy 16 éves lány jelenik meg a randin... Mellesleg ez azért is hülyeség, mert felnőttek nemhiszem, hogy 16 éves kerítő lányokkal tárgyalnának, hogy megfelelnek-e az anyjának az elvárásainak... De kedves tőled ^^ csak butaság
2013. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves gesztus, de inkább ne találkozz idegen, tőled JÓVAL idősebb férfiakkal, mert sosem lehet tudni, nehogy valami baj érjen!

Inkább beszélgess erről anyukáddal, hogy szeretnél neki csinálni egy ilyen társkeresős profilt, mert szeretnéd újra olyan boldognak látni. Ha ellenkezik, akkor sorold fel, hogy ez milyen előnyökkel járni és miért lenne neki jó + nem veszíthet vele semmit. Készítsétek el együtt a profilt és aki szimpatikus neki, azzal majd ő találkozzon, idős férfiakkal semmiképpen sem Te!

2013. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne avatkozz bele anyukád szívügyeibe! Az meg már tényleg morbid hogy találkoznál is velük. Fordított esetben te tuti kiakadnál és gáznak tartanád ha anyukád csinálná ugyanezt.

Anyukád okos nő, biztos meg fogja tudni találni a számára legmegfelelőbb partnert.

2013. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem ha meglátnak téged anyukád már nem fogja érdekelni őket szal inkább hagyd rá :DDD (nem vicc)
2013. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a végén a kérdező összejön valamelyik 40 éves bácsivalXD Cuki pár lenne:)
2013. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
osszejonni...hahaa...:-D neem amugy en mar csak szeretnem ot boldognak latni. csak szegenykem nem erti hogy kell a facebookjat is felevben egyszer nezi meg. pedig korahoz kepest gyonyoru. de tenyleg!:)
2013. jan. 28. 19:40
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem lenne jó egy hármas, kérdező?

Én, te és anyukád. Mindenki jól szórakozna szerintem! :)

2013. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
pihenj le. undorito vagy. :) mer amugy nyilvan 16 evesen az lesz az elso hogy harmasba fogom csinalni.a sajat anyammal. istenem gyulolom az embereket...
2013. jan. 28. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!