Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúk, akiknek szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk, akiknek szép barátnője van és nem a pénzetekért vagy a nagy farkatokért jött veletek össze, titeket nem csúfolt ki először a szép lány, amikor ismerkedtetek?

Figyelt kérdés
Én csúnya fiúként folyton megkapom lekoptatástkén szép lányoktól, hogy csúnya vagy nyomi vagyok és sosem járnának velem ez jön le nekem ebből. Ezért is furcsállom, hogy sok ronda srácnak van szép barátnője, most főleg azokra gondolok, akik csúnyák, csórók és még a foguk is rossz esetleg.
2013. ápr. 23. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Néha szar kerül a palacsintába. Sajnos ilyen az élet. Gec.re igazságtalan tud lenni
2013. ápr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, tetszik is egy csúnyácska, szegény srác. Elöszőr megilyedtem tőle, aztán megszerettem. Nagyon jól focizik, nekem ez nagyon bejön. Kedves is, és udvarias:)
2013. ápr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A párom sem túl szép, elsőre nem is tetszett. De nem csúfoltam ki, csak elutasítottam. Aztán idővel másképp gondoltam.

Mondjuk ha rossz lenne a foga, az zavarna, mert az pont egy olyan dolog, amit meg lehet és meg is kell csináltatni. De akkor se csúfolnám, csak nem járnék vele.

2013. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem se egy adonisz tetszik, sőt először, amikor megláttam húztam a szám, hogy jaj.. De amikor jobban megismertem, kiderült hogy nagyon kedves, segítőkész, céltudatos és kitartó :) Szóval nem minden a külső.
2013. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A csúnya fiúk általában általános kinézetűek. Csak maguk állítják be hogy csúnya, vagy a lány.

Csúnya fiúval még szóba sem állnak, tapasztalat.

Aki csúnya és van barátnője az általános kinézetű.

2013. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én sem vagyok szép alkat, sőt, mondhatni piszok csúnyán elbánt velem a sors: gyakorlatilag minden testrészemre jutott valamilyen betegség, ezek többsége műtétileg sem gyógyítható, szóval így kell leélnem az életem...


De volt barátnőm!

Nem vagyok gazdag, nem vagyok szép ( hiába mondja nekem bárki is, hogy szép vagyok, ez nem igaz, hiszen a betegségeim nem éppen a szépségükről híresek), mégis sikerült egy kapcsolatot kialakítanom egy lánnyal. Ő megértette, elfogadta a problémáimat, nem nevette neki, nem is problémázott ezen, s nem csúfolkodott.

2013. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!