Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bennem van a hiba hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba hogy csak meg akart fektetni a srác?

Figyelt kérdés
Első randin kb végig a szexről beszélt, már akkor gyanúsnak kellett volna lennie. De a 2.-on már normálisabb volt, kedves, bókolós, igaz szóba hozta hogy "Teljes alakos fürdőruhás képeket kellene kitenned mindenhova" mondom csak hülyül. Vagy szóba hozta hogy lassan nyitnak a strandok elmehetnénk kicsit lubickolni. Na de szóval nem szexeltem vele 1 hónapnyi találkozgatás után és dobott engem. Bennem van a hiba hogy csak le akart fektetni?
2013. máj. 12. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csak dugni akart
2013. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Üres a tag, és csak ingyen menet kéne neki, mert smucig is:DD
2013. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Le akart fektetni téged.
2013. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csak le akart, de miért csak erre lettem volna neki jó?? Mit rontottam el hogy csak ilyen célra nézett ki magának?
2013. máj. 12. 17:18
 5/12 anonim ***** válasza:

az első mondat alapján csak szexet akar,

ő eleve ilyen lányokat keres, találkozás és dugás

2013. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem benned van a hiba. Eleve minden csajnál ez megy nála, vagy éppen pont akkor kellett neki egy menet mikor neked udvarolt. Fölösleges azon rágódnod, hogy te rontottál el valamit, valszeg kb. minden 2. csajt csak megdöntené, aki szembejön vele az utcán. Ez ilyen.
2013. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De pl soha sem nézte a melleimet, vagy a fenekemet. Még fura is volt mert azért buszon is pl oda pillantanak a pasik, ő meg soha. Vagy csak ügyesen csinálta :D

Meg ültünk XY helyen és elment arra egy ilyen szexi szőke csaj miniben. És rá sem nézett!! Én jobban megnéztem a csajt mint ő :D Szóval én nem értem...

2013. máj. 12. 17:24
 8/12 anonim ***** válasza:
lehet h a képeiddel meg a hozzáállással van baj... erre mondják hogy aki az út szélén áll ne csodálkozzon ha lek.rvázzák.
2013. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy én egy csendes, visszafogott, jókislány vagyok. Szűz is vagyok még...Lehet amúgy pont ez volt a baja hogy ő bejáratott csajt akart volna.
2013. máj. 12. 17:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Vannak olyan pasik, akik élvezni akarják az életet, és csak dugni akarnak nem családot alapítani, valószínűleg ő is csak azt akart. A szexi szőkére meg azért nem nézett rá, hogy mert gondolta, hogy akkor megharagszol rá.
2013. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!