Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha ismerkedtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ismerkedtek egy lánnyal, és már szinte jártok, fontosabb lenne nála olyan dolog, amit egyébként el is halaszthattok?

Figyelt kérdés
pl. tanulás, de nincs időhöz kötve, és utólag kér bocsánatot a pasi, hogy inkább azzal foglalkozott stb... a távolság is kicsi köztetek. Ja, és mikor haza ér a munkából, első a számítógép, rá kell írni, hogy él-e még.
2013. máj. 14. 12:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezt eddig is értettem, hisztizel, hogy nem foglalkozik veled eleget, mert mást is csinál, éli az életét. Nem tudom, miből gondoltad, hogy nem értjük.

"Akiknek fontosabb minden más, mint a barátnőjük" - ez mi, ha nem hiszti?

Dolgozik, B+, tanulja a kreszt, hogy majd furikázhassa a kicsi fenekedet. Neked nincs munkád, hogy elfoglald magad? Vagy nincs valami tanulnivalód?


BTW: én nem bánok ugyanígy a nőkkel, lévén, hogy nő vagyok. De én hisztizni se szoktam, ha épp nem én vagyok a világ közepe. De nem is tudtam soha percre pontosan, hogy mit csinál a pasim. Sőt, horribile dictu még azt is képes vagyok feldolgozni, hogy néha kikapcsolódni, haverokkal sörözni és meccsetnézni is szeretne a pasim, vagy csak egyszerűen WoWozni egy órát.

2013. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Van kocsija, azt a ... már inkább nem is reagálok.
2013. máj. 14. 13:49
 13/15 A kérdező kommentje:
képzeld van munkám aranyom, és tanulnivalóm, de pont a kapcsolat elején lesza.rni a másik fejét nem a legjobb dolog. Szóval hisztis vagyok, csak mert szeretnék vele lenni 1 órát. Ok. Köszönöm. Ami szerintem nem sok.
2013. máj. 14. 13:51
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz ennyire ostoba, hogy nem érted, amit hadrikálok.


Nem az a baj, hogy vele akarsz lenni, hanem hogy számon tartod, hogy mit csinál, ahelyett, hogy veled lenne. Ezt még egy baráttól sem viselném el, nemhogy egy egyhetes "kapcsolattól".

2013. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Figyelemhiányod van. Legalábbis így éled meg.


A figyelem, a másikra való figyelés, rövid távon lehet tudatosan csinálni, mikor szól is a párunk "figyelj már kicsit rám jobban!", vagy figyelmeztet, hogy egy kicsit többet igényelnénk.

Hosszú távon viszont nem működik. Megmondom mért.

A figyelemnek belülről kell jönnie, mert az igazából a kíváncsiságból és érdeklődésből fakad, és azt a mai napig még tudományosan se lehet pontosan meghatározni, hogy az mégis honnan a csudából keletkezik.

Tehát ha nem kíváncsi ránk valaki, akkor meg is szakadhatunk. Fejre is állhatunk.

Lehet a figyelmet kérni, ahogy fentebb írtam, na de hát, milyen figyelem az, amit kérni kell?

Véleményem szerint, ezt nem igazán lehet befolyásolni, ha valakit nem érdekelsz annyira, mint amennyire te szeretnéd.


Ha úgy érzed, valóban, mindig neked kell utána futni, és sorozatosan bocsánatot kér, az nem túl jó jel.


Engem ha valaki, valami érdekelt, akkor fáradtan is képes voltam érdeklődni, elolvasni, megnézni, ráírni, beszélgetni.



Próbáljatok valami rendszert létrehozni, hogy ennyi idő a tanulásra, annyi idő egymásra. Ha nem működik,

2013. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!