Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az exem haverja jelez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem haverja jelez nekem h tetszem neki, de nem lép, akkor most akar valamit tőlem vagy sem?

Figyelt kérdés

Már régóta ismerem ezt a srácot, mindig is tetszett, de az utóbbi időkben már szinte belezúgtam. Én nemrég még egy haverjával, vagy inkább csak csapattársával jártam, 2 éven keresztül. A srác eközben is volt, h úgy nézett rám, h éreztem h tetszem neki, és úgy is viselkedik velem... Miután szakítottam a csapattársával, azóta pedig még inkább kapom a jeleket tőle. De lépni nem lép. Érzem h ő is úgy érez irántam, ahogy én irántam, még sem történik semmi. Olyan rossz így... Szerintetek mit kéne tennem? Akar tőlem valamit, vagy csak tudatni akarja h tetszem neki? De ennek mi értelme lenne?

20/L


2013. máj. 14. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
a fiuk eleg benak ilyen teren. tedd megaz elso lepest te, de csak kis lepest. ne tamad le. ezutan majd beindul a folyamat
2013. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2013. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!