Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem vagytok képesek elfogadni, hogy vannak fiúk, akik hiába edzenek, hiába zabálnak, nem képesek hízni, tömeget felszedni? Most emiatt sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Alig vagyok 165-170centi és kb. 53-55kiló, de nem tudok hízni, hiába is zabálok, mondjuk pénzem sincs nagyon cuccra, se kondira, itthon szoktam edzeni, ingyen, a kaja, meg ami van azt eszem.
2013. máj. 15. 00:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
És ennek fordítottját? Mikor nem tud tovább fogyni az illető? Én fogytam tavaly 30 kilót, de azóta hiába eszek néha semmit, meg diétázok, semmi foganatja megáltam 103-nál.
2013. máj. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

nincs ilyen el kell, hogy keserítselek..


othhoni pinalegyezéssel és összevissza zabálással nem is fogsz eredményt elérni

2013. máj. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Képes vagyok, szóval hagyd az általánosítást. Egyetlen egy 70 kiló feletti barátom sem volt még. Mindegyik 50 és 70 között volt valahol.
2013. máj. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Utcára kimegy, körbenéz. Szemet kinyit. Sovány férfiakat nővel észrevesz. Nyavajgást abbahagy.
2013. máj. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Amúgy én se értem mi a baja a kérdezőnek a soványak instant nyertek, de 100 felett halott vagy.
2013. máj. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Olyan lányt kell keresned, aki főz rád.:D
2013. máj. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a vicc, hogy a soványak azért vergődnek, hogy a nőknek csak a nagydarabok kellenek, a nagyobb darabok meg azért, hogy ők nem kellenek a nőknek...

Kicsit nevetséges, nem?


Amúgy ÍZLÉSEK ÉS POFONOK.

2013. máj. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Figyu én 180cm 60 kiló voltam. A magasságom megmaradt. Az első fizetésem felét súlyzókra és rudakra költöttem napi 2 órát edzettem. Eltelt 4 hónap semmi változást nem láttam(én). Eltelt egy év jelenleg 66 kiló vagyok ez nem hangzik soknak de mivel én is olyan típus vagyok kb mint te így te tudhatod hogy ez igen is nagy dolog. Nem lettem egy nagydarab amit te látsz a neten képeken meg az újságokban. Viszont kiszélesedett a vállam a bicepszem és az alkarom is nagyobb lett lett egy kis mellem. Ami viszont hatalmasat változott az a kiállásom. Bár mint említettem nem lettem egy szteroid izom kokszos puffancs de szépen leszálkásodtam. Edz tovább figyelj a fehérje és a folyadék bevitelre. Ha másban nem is lesz nagy változás de az önbizalmadban és a kiállásodban magában a megjelenésedben és kisugárzásodban biztosan. Sok sikert kívánok és ne add fel!

23/F

2013. máj. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, mikor fogod elfogadni, hogy lehet bárhogy magyarázni ki miért ilyen-olyan külsőleg, a magyarázattól nem leszel egyszer csak donjózsi a lányok szemében. Még igen kevés ahhoz, hogy tele menjen a gumicsizma sunaszafttal.

Mellesleg van méretileg egy hasonló kaliber barátom, igen kellemes teremtés barátnői voltak. Kb sose volt facér, ma meg már tervezik az esküvőt. Bár ő lehet, hogy nem siránkozott hanem elfogadta magát és bejött neki. Mellesleg jó fej gyerek nem ilyen hisztis.

2013. máj. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
örülök, hogy le lettem pontozva.. ez is mutatja, hogy a társadalom többségének fogalma sincs a testépítésről. nekem sincs olyan sok, de legalább valami fogalmam van a helyes útról :)
2013. máj. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!