Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom hogy mi legyen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mi legyen. Kicsit felemás érzéseim vannak. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A neten megismerkedtem egy lánnyal, először képek alapján azt hittem hogy tipikus plázacica, de kellemeset csalódtam benne, jól eltudtunk beszélgetni. Nagyon szép lány, jó alakja van, formás, minden ami csak lehet. Megbeszéltünk egy randit, ami végülis jól sült el, csak észrevettem egy hibáját ami eléggé zavar és nem illik hozzá, a fogai eléggé csúnyák, sárgák, van lyukas foga is és össze-vissza állnak. És egy kicsit büdös is volt. Ahogy tudom elég jó anyagi helyzetben vannak, szóval simán megcsináltathatná. Vajon mi miatt nem törődik ezzel? Azt hiszem teljesen belezúgtam, de úgy mégsem. Nem tudom igazából most h. mit érzek. A randi jól végződött, hazakísértem és megcsókoltam és elég jól csókolt, de a fogai akkor is zavarnak. :/ Szerintetek jelezzem neki tapintatosan hogy nem szép? Esetleg szervezzek egy közös fogorvos látogatást? Ha ti lennétek a másik fél, akkor mit reagálnátok egy ilyenre?
2012. aug. 8. 12:23
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim válasza:
Mosd meg neki te!!
2012. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 szelesoldier ***** válasza:
Szerintem várj vele, ne az első randi után mond neki. Ha már együtt vagytok egy ideje akkor ahogy mondtad tapintatosan jelezd neki hogy ez így nem jó. Ha addigra kialakult valami nála is akkor megértő lesz szerintem és tesz az ügyben ha meg nem akkor sokat nem vesztettél.
2012. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez egy elég kínos helyzet. Volt már nekem is hasonló élményem és nem tartott sokáig.


Ha nagyon zavar, de szeretnél kapcsolatot vele, akkor finoman érzékeltesd valahogy a dolgot. Tudom elég nehéz, de az még cikibb, ha kiderül, hogy ezért dobnak valakit, úgyhogy ez a közös fogorvosos téma, ha megoldható, lehet nem is olyan rossz ötlet! :))

2012. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
Hát nekem is elég csúnyák a fogaim és nem azért mert nem lenne rá pénz, hanem egyszerűen félek fogorvoshoz menni. Arra azért szoktam ügyelni ha a barátommal találkozom hogy ne legyen nagyon büdös, rágó, tic-tac segít, esetleg meg is kínálhatod vele. Azért a lyukas fog eléggé hozzá járul a szájszaghoz, pl én ha beveszek egy tic-tac-ot utána 15-20 percre rá megint büdi a szám.
2012. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:

4-es

Egy fogorvos nem esz meg. Tudom, hogy ezzel Te is tisztában vagy, de vegyél erőt magadon és menj el szerintem fogorvoshoz Te is! Elsősorban a saját fogaid és egy picit a környezeted (nem viccnek szánom!) érdekében is. Hamar átesel rajta és utána meg minden tök jó! :)

2012. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem esz meg, de már a gondolattól is kiráz a hideg, meg van pár elég rossz fogam hátul amit már biztos húzni kéne, és arról nem hallottam jókat. Elég kicsi a fájdalom küszöböm. :/
2012. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:

Ess túl hamar rajta és utána nem kell aggódni, hogy kínos helyzetbe kerülsz. Tényleg elég ciki tud időnként lenni egy rossz fog vagy lehelet.


Gyűjts egy kis erőt, fogd magad és uccu a fogorvoshoz. Küldök neked egy keveset a fájdalomküszöbömből :) nekem úgyis van elég. Tényleg ne filózz, ess túl rajta és kész! :)

2012. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:

én is nagyon félek a fogorvostól :/

még a 4-esnél is jobban :S

2012. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
Legalább nem vagyok vele egyedül :D Bár ezt eddig is tudtam. Írsz privit?
2012. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:

miért? :O

együtt akarsz menni a fogorvoshoz? :S

2012. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!