Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Suliban hogyan menjek oda egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban hogyan menjek oda egy csajhoz, aki bejön, de állandóan 2 barátnőjével van?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy bejön, és meg szeretném ismerni. Ha látnám néha egyedül is, akkor nem lenne gond hogy odamenjek hozzá, viszont így még nem csináltam soha.


Tehát van a csaj aki bejön, meg körülötte állandóan 2db ronda barátnője. Egy évfolyammal alattam járnak. Mindhárman ilyen visszahúzódó tipusok, ha valami poénosat csinálnék/mondanék, félek, hogy nem vennék a lapot. Facebookra egyelőre nem akarom felvenni, előtte legalább 1x élőben akarok vele beszélni.


Valami tapasztaltabb ember adjon már valami ötletet :D

17F


2013. máj. 15. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a legegyszerűbb módszer a legjobb:

csak menj oda hozzá és kérd el a telefonszámát valahogy így:

"Szia, Peti vagyok. Ne haragudj, de egyszerűen nem tudtam az előbb levenni rólad a szemem! Tudom, hogy nem ismerjük egymást, de eljönnél velem valahova a hétvégén?" "Hihi, őőő igen :3" "Szuper! Beírod kérlek a számod a mobilomba?" "Persze! :)" "Köszi! :D Akkor majd hívlak! ;)"

2013. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es tapasztalat? :D facebookon írsz neki egy üzenetet és elhívod randira.
2013. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is féltem így odamenni. Aztán egyszer megtettem és rájöttem, h nincs ebben semmi nehéz, vagy ciki. Amíg én beszéltem a csajjal, addig a haverom beszélt a másik kettővel 1-2 szót:D
2013. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.: igen, ha egyedül van akkor szinte ugyan ezzel a módszerrel szoktam odamenni:D Viszont ott van még két barátnő, akik wtf-elnék, hogy ki már ez a f*sz.


2.: no facebook


3.: szerinted működhet, ha egy szófosó haverral megyek, és arrébb hívom a célpontot miközben a bnői le vannak foglalva? az a gáz, hogy a másik kettővel senki nem áll szívesen szóba :D

2013. máj. 15. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én haverom se szívesen beszélt velük, de kibírta azt az 1 percet:D
2013. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!